AKTUĀLI

Nupat ticis paziņots, kad beidzot atvērsies MEGA Lielveikals – Akropole!

0 comments

Akropole būs atvērta 4.aprīlī, pastāstīja Līga Andžāne, ”Akropole Rīga” komunikācijas konsultante. Starp gandrīz 170 nomniekiem ir gan modes, dzīvesstila preču veikali, gan dažādi pakalpojumu sniedzēji, restorāni, kafejnīcas. Starp tiem ir netikai Latvijā jau iemīļoti preču veikali, bet arī pavisam kas jauns un nebijis Latvijā.

”Akropolis Group” un ”Akropolis Rīga” valdes loceklis Kaspars Beitiņš stāsta, ka šis būs viens no modernākajiem iepirkšanās un izklaides centriem Baltijā. Centrā būs iespēja gan iepirkties, gan atpūsties.

4.aprīlis tuvojās un jebkurš varēs doties uz ”Akropoli”. Lai baudītu labumus, ko tā sniegs. Arhitektūra un interjers būs apvienots ar Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrikas vēsturisko mantojumu. Priecāsimies, ja rīdzinieki un viesi no citām pilsētām apmeklēs šo ievērības cienīgo iepirkšanās un izklaides centru.

”Van Graaf”, ”Oysho”, ”Deichmann”, ”USC” tie būs Baltijā pirmie multizīmolu veikali. ”Zara” un ”Reserved” piedāvās plašāko veikalu Latvijā, ”River Island” piedāvās apģērbties arī vīriešiem. Būs iespēja nobaudīt gardu maltīti vairāk nekā 30 restorānos, sākot no franču, itāļu un beidzot ar austrumu ēdieniem. ”Grill London” un ”Paslēptās receptes” restorāni būs pirmie restorāni ķēdes turpināšanai Latvijā. Savukārt, ”O’Learys” restorāns piedāvās tex mex virtuvi un labumus no citām valstīm. Būs arī pieejama konditoreja ”Thierry” un šokolādes gardumi no ”Ali Chocolate”.

Sķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Breds Pits

  0 401

  Slavenības savas dzimšanas dienas svin ar vērienu, tam līdzi nāk arī grandiozas un dārgas dā

  View more
 • Andrim Bulim

  0 231

  Apskatot slavenību un populāru cilvēku sociālos tīklus un vietnes, var secināt arī dažas dī

  View more
 • Nedz podagra,

  0 1984

  Daudz P,C,K vitamīnus satur upeņu lapas. Jā, parastas upeņu lapas! Vēl tās spēj ārstēt un n

  View more
 • Psihologi ir

  0 1541

  Bieži vai reti, bet raudāt raud ikkatrs Zemes iedzīvotājs, tas ir viens no emociju izpausmes vei

  View more
 • Mūsu pašmāju

  0 2046

  A-Eiropas solists Artūrs Duboks bija ieturējis pauzīti mūzikas lauciņā, bet tagad atgriezās a

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV