Nupat tapis zināms vai Maijā cilvēki varēs saņemt jaunā tipa naudas atbalstu! Paziņo noklusēto! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nupat tapis zināms vai Maijā cilvēki varēs saņemt jaunā tipa naudas atbalstu! Paziņo noklusēto!

0 comments

Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no Saeimas sēdes izteicās, ka jau no Maija maznodrošināties un pensionāri varētu saņemt konkrēta tipa naudas atbalstu, kad pašlaik varētu kompensēt ļoti straujo cenu kāpumu vairākām lietām, taču ne tikai vairs elektrību. Šī iemesla dēļ ir laiks noskaidrot vai viņa esošie izteikumi pirms salīdzinoši neilgā laika tiešām kļūs īsteni vai tomēr atkal nāksies saskarties ar zināmām nepatīkamām situācijām.

Nopietni jāņēm vērā, ja vēl par visu kopējo situāciju izteicās diezgan skaidri, tad šobrīd viss ir kļuvis vēl skaidrs nekā varētu iedomāties, jo situācija kopumā ir mainījusies krietni vairāk nekā varētu iedomāties. Taču tas vēl nenozīmē, ka cilvēki nevarēs sagaidīt jaunos naudas atbalstus, lai arī kopējā situācija ir mainījusies, ir kāda konkrēta lieta, kura diemžēl turpina stagnēt un īpaši nevirzās uz priekšu dažādu iemeslu dēļ. Nu tad beidzot ir atklājusies tā īstā lieta par kuru iepriekš tik ļoti netika runāts, varētu pat, teikta, ka tā tika noklusēta, bet nu laiks izprast, kas tad īsti ir par lietu.

Jau šī brīža situācijā ir vairāk nekā skaidrs, ka iepriekš Maijā solītie pabalsti visticamāk tomēr nebūs pieejami. Kā izrādās tie var nebūt ne jūnijā, ne jūlijā, augustā, septembrī, oktobrī un pat novembrī. Pie tam jāņem vērā, ka konkrēta cilvēku daļa atbalstu varētu, iespējams, saņemt decembrī, bet tādā gadījumā ja valdība pieņems Labklājības Ministrijas sagatavoto ideju, tomēr uz to visu noteikti nevajadzētu sacerēties, jo vēl precīzi tas zināms, it īpaši par to, kā tas virzīsies tālāk. Tomēr, ko īsti solīja amatpersonas marta mēnesī? Jāņem vērā, ka 2022. gada 17. martā Saeimā Kariņš izteicās, ka ļoti straujās inflācijas kompensēšanai valstī noteikti ir jānodrošina mērķpabalsti tieši tām iedzīvotāju grupām, kam tas visvairāk ir vajadzīgs.

Tāpat viņš skaidroja, ka esošie mērķpabalsti varētu kaut daļēji kompensēt salīdzinoši lielo dzīves dārgumu, kaut vai piemēram pensionāriem ar konkrētiem fiksētiem ienākumiem, daudzbērnu ģimenēm, kuras ir maznodrošinātas vai arī ģimenēm, kuras nav turīgas un kuru ienākumu uz vienu iedzīvotāju ir zemāki nekā darba vai dzīves dārdzība un tamlīdzīga tipa situācijas.

Svarīgi ņemt vērā, ka Kariņš marta vidū konkrēti izteicās, ka konkrētie mērķpabalsti varētu tikt ieviesti jau no Maija mēneša, kad iepriekš beidzās valdības sniegtais atbalsts iedzīvotājiem 450 miljoni Eiro apmērā, lai tikai kompensēt augstākās enerģijas cenas. Viņš skaidroja, ka konkrētie mērķppabalsti kaut daļēji varētu kompensēt visu šī brīža situāciju, tomēr tagad varam tikai cerēt vai tiešām kaut kas no tā visa tiks kompensēts, jo pagaidām izskatās, ka nekas spīdošs nebūs!

 • Fantastiskas ziņas

  0 1048

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3063

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9413

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 564

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV