Nupat paziņots, kura cilvēku grupa no Janvāra līdz Aprīlim saņems 200 Eiro atbalstu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nupat paziņots, kura cilvēku grupa no Janvāra līdz Aprīlim saņems 200 Eiro atbalstu!

0 comments

Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes valsts pabalsti vai maternitātes pabalsti sakarā ar bērna piedzimšanu un bērns piedzimis līdz 2022.gada 30.aprīlim, paredzēts izmaksāt vienreizēju maksājumu – kopējais pabalsts apmērs sasniegs 200 Eiro. Tas  četru mēnešu periods 200 t.i., 4 x 50 eiro par bērnu.

Šo atbalstu izmaksās arī par bērniem, kuri no š.g. atrodas ilgstošas ​​sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādēs, sociālās korekcijas izglītības iestādēs vai ieslodzījuma vietās, kas saņem alternatīvo statusu. No 1.janvāra līdz 30.aprīlim vai vecumā no 16-17 gadiem (ieskaitot), nemācās skolā un neprecējies. Ja nav precējušies, šo atbalstu saņems arī skolēni, kas jaunāki par 24 gadiem.

Tāpat izteikties paspēja arī Labklājības ministrs Gatis Eglītis : “Mēs esam saskārušies ar pirms tam nepgronozētu inflāciju, kas atkal vissāpīgāk skars tos cilvēkus, kuriem ir nelieli ienākumi un ģimenes, kurās aug bērni. Līdz ar to, esmu gandarīs, ka tieši šajos apstakļos esam koalīcijā raduši reālu iespēju mērķēti materiāli palīdzēt samērā plašam iedzīvotāju lokam, bet vēl jo vairāk ģimenēm, kurām ir bērni un tas šajā gadījumā tik tiešām ir pats svarīgākais noteikums.”

Tiem, kuri vēl nezina, tieši šādu priekšlikumu, kas domāts, lai samazinātu elektroenrģijas izdevumus un ar tiem saistīto pakalpojumu neprātīgo sadārdzinājumu mājsaimniecībām akceptēja sadrbības sanāksmē. Tieši šī atbalsta izmaksai būs nepieciešami ap 80 miljoniem eiro. Kopējo atbalstu ir plānots izmaksāt jau martā. Šoreiz gan jāņem vērā, ka šis nav vienīgais atbalsts, kas tiks sniegts, jo papildus runa iet arīpar pensionāriem, invalīdiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuriem arī tiks atvēlēta konkrēta daļa naudas, tomēr tas kopējais atbalsts nebūs tik lielā apmērā, kā tas ir atbalsts tieši par katru bērnu.

Jāņem gan vērā, ka par šo situāciju pensionāriem nav vienisprātis, jo rēķinigalvenokārt visiem ir vienādi un līdz ar to pret visiem vajadzētu izturēties vienādi, tieši tāpat kā ar vienādu atbalsta izmaksu, jo pretējā gadījumā tas liekas nepareizi un nevienlīdzīgi. Atliek vien noskatīties, vai tik tiešām tā viss arī paliks.

Avots

 • Beidzot atklāts,

  0 1165

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 4007

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12898

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14181

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV