Nu tad Beidzot ir zināms, kad Latvijā atvērsies pats pirmais LIDL veikals - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nu tad Beidzot ir zināms, kad Latvijā atvērsies pats pirmais LIDL veikals

0 comments

Pavisam liela daļa no mums joprojām gaida to lieo brīdi, kad Latvijā savas durvis vērs vaļā LIDL veikali. Mazumtirdzniecības galvenais eksperts Henriks Danusēvičš, kurš tad arī ir Latvijas galvenais Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents, viņa rīcībā tieši ir nonākusi ļoti svarīga un būtiska informācija, kad tad īsti atvērsies pats pirmais LIDL veikals Latvijas valstī. 

Pašlaik ir svarīgi jāņem vērā tieši tas, ka kopš LIDL ienākšas Latvijā, LIDL vienmēr ir bijis ļoti noslēpumains un nekad īsti nav izteicies par saviem plāniem attiecībā uz veikalu atvēršanām un citam lietām. Tāpat LIDL līdz pat šim brīdim vēl nav sniedzis komentārus vai kā savādāk paziņojis par laikiem, kad tiks atvērts pirmais veikals.

Ņemot vērā visas runas Danusēvičs ir paziņojis, kad tad īstenībā varētu atvērties pirmais LIDL veikals Latvijā. Jo kā viņš pats norādīja, tad viņa rīcībā ir nonākusi pašlaik neoficāla informācija, kuras avotu gan viņš nevar atklāt un teikt publikai.

Tāpat viņš pastāstīja, ka  vienreiz jau esot smagi kļūdījies un zaudēja derībās ar vienu no kolēģiem par LIDL atvēršanos pagājušā gada 12. decembrī. Tagad gan Henriks ir daudz nosvērtāks attiecībā uz jauno datumu un pastāsta, ka Latvijā pirmais LIDL veikals tiks atvērts jau Martā, kas ir teju tūlīt.

Arī LIDL Latvijas galvenajam pārstāvim Ingaram Rudzītim tika prasīts, vai var apstiprināt šāda tipa informāciju, tomēr par lielu pārsteigumu uz Danusēviča sacīto, kā jau ierasti atbildēja, ka atvēršana netiks komentēta un nekas vairāk arī netiks stāstīts.

Pie tam pērnā gada decembrī LIDL Latvijas galvenā departamenta vadītāja Anželika Razgale jau bija informējusi par to, ka septembra beigās iesāktā veikalu un loģistikas darbinieku atlasas kampaņa jau ir veiksmīgi noslēgusies.

“Mēs droši varam pateikt, ka pilnībā esam nokomplektējuši pilnīgi visas LIDL darbinieku komandas.” Līdz ar to atliek tikai gaidīt atvēršanas brīdi un varēs droši braukt iepirkties uz turieni.

 • Šodien ticis

  0 1427

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24718

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1966

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3861

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7780

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV