"Nožēlojamas algas, pretīgi darba apstākļi un milzīgas īres." Aija paziņo par Latviešu dzīvi Lielbritānijā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Nožēlojamas algas, pretīgi darba apstākļi un milzīgas īres.” Aija paziņo par Latviešu dzīvi Lielbritānijā

0 comments

Aija godīgi ir atzinusi, ka dzīve Lielbritānijā nav nemaz tik skaista kā lielākā daļa domā. Viņa paziņojusi kā patiesībā visa situācija izskatās no viņas skatu punkta. Izrādās, ka viss nemaz nav tik vienkārši kā lielākā daļa domā. “Aizbraukšu uz Angliju un sākšu pelnīt lielo naudu, tomēr tas ir tikai kārtīgs apmāns un realitātē viss ir savādāk.,” stāsta Aija. Iebraucējiem esot ļoti grūti atrast labi atmaksātu darbu. Tagad Anglijā tādu atrast ir teju vai neiespējami.

Vienīgi, kas varot atrast labi atmaksātu darbu ir tie, kuri ir augsti līderi savās tiešajās profesijās, tomēr arī tad tas nemaz nav tik vienkārši. Viņa jau izteicās, ka latviešiem paliek vien tikai sliktākie darbi, kur bieži vien ir arī slikti darba apstākļi, kas visu esošo situāciju padara nepatīkamu.

Pa lielam viņa atzina, ka dzīve Anglijā īpaši ne ar ko neatšķiras no dzīvošanas Latvijā. “Protams, ka šeit ir nedaudz labāk, saņem algu, kura ir lielāka, taču izdevumi ir daudz vairāk un lielāki nekā Latvijā. Taču tas pat nav būtiskākais. Lielbritānijā īstenībā nav nekass īpašs, lai gan domāju, ka Te varēs nopelnīt milzu naudu.”

Lai aizbrauktu uz Angliju Aija pat aizņēmās naudu, lai varētu to visu sākt un nauda nebija nekāda mazā. Viņa vien piebildusi, ka summa neesot bijusi maza un vienalga ir jāatdot atpakaļ. Pašlaik viņa atrodas Latvijā un atzīst, ka diez vai kādreiz vēl brauks uz Angliju.

Viņa nedēļā nopelnījusi 275 Paundus, 65 aiziet tikai par īri. Tam klāt nāk ceļš pārtika un pārējās svarīgās lietas. Arī cigaretes ir krietni dārgākas, nekā Latvijā. Tur tās maksā ap 10 Paundiem paciņā, kas esot neprātīgi daudz.

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4127

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10604

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV