Noticis pamatīgs skandāls! Kivičš esot saslimis ar Covid-19. Nākušas klajā noklusētas lietas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Noticis pamatīgs skandāls! Kivičš esot saslimis ar Covid-19. Nākušas klajā noklusētas lietas

0 comments

Skandalozais dziedātājs Andris Kivičs 2020. gada 28. jūlijā nebija ieradies uz Vidzemes rajona tiesu Cēsīs, kur tikusi paredzēta tiesas sēde, kurā viņš ir kā atbildētājs jeb par personīga rakstura apvainojumiem apsūdzētais dziesminieka Kaspara Dimitera prasībā. Atbraucis neesot tāpēc, jo pašpasludinājis, ka, iespējams, sasirdzis ar koronavīrusu

Izcilās latviešu aktrises Vijas Artmanes dēla, pazīstamā mūziķa un aktiera Kaspara Dimitera mājaslapā internetā vēstīts, ka 28. jūlijā trīs minūtes pirms noliktās tiesas sēdes sākšanās Vidzemes rajona tiesa Cēsīs saņēma Kiviča elektronisku vēstuli, kurā viņš rakstīja:

“Labdien. Sakarā ar aizdomām uz Covid 19 (biju Tērbatas ielas koncertā) šodien tiesā diemžēl nebūšu. Lai arī biju uzlicis pulksteni uz 7.00, pamodos tagad ar 39,4 temperatūru. Lūdzu atvainojiet, dodos taisīt testu…”

Par notikušo raksta arī portāls Jauns.lv, kura žurnālisti izsaka cerību, ka Kiviča kungs jau vakar uz 14 dienām devies pašizolācijā un informējis savu ģimenes ārstu. Un arī informējis visus cilvēkus, ar kuriem Kivičam bijis kontakts kopš Tērbatas ielas koncerta 17. jūlijā, ka arī viņiem, visticamāk, vajadzētu doties veikt Covid-19 testu.

Sabiedrība sociālajos tīklos notikušo vērtē diezgan vienprātīgi – Kivičam arvien netrūkst nekaunības, nelietīgas fantāzijas un kārtējo melu pasaku viļņi.

Labprāt uzklausīsim lasītāju domas un viedokļus komentāru sadaļā, kurā aicinām izvairīties no naida kurināšanas un rupjībām.

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4150

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10609

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1704

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV