No 2023. Gada sagaidāmas ļoti milzīgas izmaiņas visā valstī! Šī jaunā lieta būs Obligāts pasākums visiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

No 2023. Gada sagaidāmas ļoti milzīgas izmaiņas visā valstī! Šī jaunā lieta būs Obligāts pasākums visiem!

0 comments

Pavisam nesen tika runāts par dažāda tipa izmaiņām, kuras tad tiešā veidā būs sagaidāmas jau no 2023. gada iesākuma! Kā galvenais uzdevums uz ko cilvēki liek lielas cerības un sagaidīšanas pūles, ir jaunā minimālā algas summa, taču zināms, ka arī tas nebūt nav vienīgais! Tieši šobrīd runa iet jau par, ko pavisam citu un kā izradās, liela daļa cilvēku to nemaz nezina! Šoreiz gan tiešā veidā laiks ķerties klāt pie pašiem svarīgākajiem jautājumiem un izmaiņām, kas attiecīgi tālāk skars arī visus iedzīvotājus.

Esošajā brīdī noteikti vajadzētu atcerēties, ka no 2023. gada 1. janvāra Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kuri būs sasnieguši 15 gadu vecumu, obligātā kārtā vajadzēs taisīt personas apliecību jeb eID kartiņu. Pilsonības un Migrācijas lietu pārvalde jau ļoti steidzīgi cenšas cilvēkus aicināt, ļoti steidzami un ātri laikā sev noformēt jaunu eID karti, kas to vēl nav paspējuši, jo PMLP nodaļās joprojām ir jāgaida rindās un nekas nenotiek tik ātri kā vajadzētu notikt. Taču tas vēl nav pats būtiskākais, kas cilvēkiem šobrīd ir jāzina, ir vēl citas saistītas lietas!

Jau šobrīd minēts, ka iesākoties jūnijam PMLP nodaļās vidējā rinda, kas bija jāgaida bija vairāk nekā viena stunda. Jāteic, ka situācija nebija diži labāka arī Jūlija pirmajās nedēļās! Šī iemesla dēļ PMLP Rīgas nodaļās papildinājusi klientu apkalpotāju vietas par desmit jauniem darbiniekiem, lai rindas tikai ātrāk kustētos uz priekšu un varētu cilvēkiem ātrāk tikt galā ar viņu problēmām! Taču pats svarīgākais, kā gan cilvēkus ietekmēs šie jaunie noteikumi?

Tiek skaidrots, ka “tālāk pilnīgi katrs konkrētais gadījums, kādēļ personas nebūs laicīgi noformējusi jaunu eID karti, tiks izvērtēts ļoti individuāli!” Tas parāda tikai to, ka situācija var būt nopietna tiem, kuri laicīgi nebūs veikuši sava dokumenta atjaunināšanu.  Tieši šī iemesla dēļ pašiem klientiem tiek ļoti laicīgi atgādināts, ka eID karti un pasi drīkstēs izmantot pirms konkrēta termiņa beigām. Tomēr tādā veidā aicinām apmeklēt mūsu nodaļas, lai atjauninātu savus personīgos dokumentus.

Tas ir ļoti svarīgi, jo jau tuvākajā laikā būs precizējumi, kas attiecināmi uz dokumentiem. Jāņem vēra, ka pase būs derīga arī pēc 2023. gada 1. janvāra, tāpēc izmaiņas personu apliecinošo dokumentu likumā vēl neietekmēs patreizējos dokumentu termiņus.

 • Tiek paziņots,

  0 8118

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2089

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6600

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV