“Nežēlīgi sāpēja acu āboli…” Mārtiņs no Latvijas pastāsta, kā ir saslimt ar koronavīrusu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Nežēlīgi sāpēja acu āboli…” Mārtiņs no Latvijas pastāsta, kā ir saslimt ar koronavīrusu

0 comments

Latvietis Mārtiņš, kas dzīvo Berlīnē, ir inficējies ar koronavīrusu. Jura Vaidakova materiālā “Ar vīrusu saslimušais Mārtiņš: “Galvassāpes bija neciešamas”” izdevumā “Kas Jauns” viņš stāsta, kā tas ir – saslimt ar koronavīrusu.

30 gadus vecais Mārtiņš Berlīnē strādā par restorāna menedžeru.
Mārtiņš stāsta, ka pirmo reizi sajuties slikti 8.martā, kad devās uz darbu – bijusi temperatūra un lauza muskuļus. Veiktās analīzes apstirpināja koronavīrusu.  Mārtiņam pavēlēja sēdēt mājās un gaidīt ziņu no veselības dienesta ar turpmākajiem norādījumiem, savukārt restorāns, kurā viņš strādā, drošības dēļ uz 10 dienām slēgts.

Visu aizvadīto nedēļu Mārtiņš juties slikti. “Kopš tās svētdienas ļoti sāpēja acu āboli, bet trešdien sākās pamatīgas galvassāpes. Ibuprofēns palīdzēja tikai daļēji uz kādu stundu. Ceturtdiena un piektdiena bija vissmagākās dienas,” stāsta Mārtiņš, piebilstot, ka klepus viņam nav bijis.

Katru dienu ar Mārtiņu sazinās veselības dienests, jautājot par pašsajūtu. Tagad Mārtiņš jūtas jau mazliet labāk un karantīnā mājās jāuzturas tik ilgi, līdz divi testi uzrādīs negatīvus rezultātus. Tikmēr pirmdien kļuva zināms, ka Vācija slēgs veikalus, samazinās restorānu darba laiku un radikāli ierobežos tūrismu, lai cīnītos pret koronavīrusu, paredz federālās valdības un federālo zemju vadītāju pieņemtais plāns. Aizliegtas pulcēšanās baznīcās, mošejās un sinagogās un jāslēdz nesvarīgie veikali un spēļu laukumi.

Lielveikali, bankas, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas un pasta nodaļas paliks atvērtas. Strādāt varēs arī frizieri, būvniecības preču piegādātāji un veļas mazgātavas, taču “sociālo kontaktu ierobežošanai sabiedriskās vietās” tiks slēgta lielākā daļa iestāžu, tostarp muzeji un peldbaseini.

Restorāniem jābūt slēgtiem no plkst.18 līdz plkst.6.

Viesnīcas varēs izmitināt cilvēkus “tikai svarīgiem, nevis tīri tūrisma nolūkiem”.

Vācija no pirmdienas atjaunoja robežkontroli ar Franciju, Austriju, Dāniju, Luksemburgu un Šveici, liedzot iebraukt valstī cilvēkiem bez svarīga iemesla.

Avots

 • Gaidāmi vēl

  0 1277

  Patreizējā situācija rāda, ka situācija kļūst aizvien kritiskāka un nepatīkamāka, to norā

  View more
 • Viņķele kritiski

  0 3017

  Sabiedrībā plaši pazīstamā Veselības Ministre Ilze Viņķele ļoti asi reaģējusi par cilvēk

  View more
 • Kariņš nupat

  0 5384

  Ministru prezidents Krišjānis Karišs (JV) aicināja Latvijas iedzīvotājus ierobežot Covid-19 i

  View more
 • RIMI Nāk

  0 14735

  Attiecībā uz Covid-19 izplatību Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot jaunajiem valdības p

  View more
 • Viņķele ar

  0 3788

  Plaši pazīstamā Veselības ministre Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar tiešām nepatīkamu pazi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV