Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts!

0 comments

Bez konkrētā statusa latviešiem nebūs vairs legālu tiesību palikt un dzīvot Lielbritānijā pēc 2020. gada 31. decembra, kas ir nopietna problēma ne tikai latviešiem, bet arī citiem strādājošajiem Lielbritānijā. Inese dažādās pilsētās organizē izbraukuma sesijas, kuru laikā latviešiem nokārto vajadzīgo statusu.

Pavisam drīz Lielbritnāijas latviešus varēs iedalīt divās lielās grupās. Viena no tām būs tie, kuri ieradās pirms BREXIT un varēs izbaudīt visus sociālekonomiskos labumus un bezmaksas publiskos pakalpojumus. Otra grupa būs tā, kuriem šeit atļaus iebraukt pēc BREXIT, jo tikšot ieviesta ļoti stingra imigrācijas sistēma. Sistēma būs līdzīga kā Austrālijā un priekšroka tiks dota ļoti augsta ranga izglītotiem profesionāļiem.

Striktie imigrācijas noteikumi stāsies spēkā jau 2021. gada 1.janvārī. Tad ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kuri no jauna dosies strādāt uz Lielbritāniju. Vajadzēs nokārtot un iegūt darba vīzu. Eiropiešiem tā saukšoties par pagaidu uzturēšanās atļauju un tā derīgums termiņs būšot trīs gadi. Tālāka pagarināšana var tikt liegta.

Darbā iekārtošanas aģentūras vadītājs paziņojis, ka šobrīd atrast darbu Lielbritānijā esot daudz vienkāršāk, nekā agrāk. Tas skaidrojamas ar to, ka mājās aizbraukuši ļoti daudz poļu, atstājot daudz brīvu darba vietu.

Video:

Avots

Lapas: 1 2

 • Latvijā ar

  0 2092

  Latvijā, pagājušajā diennaktī kopumā tikuši kontatēti 13 jauni Covid-19 koronavīrusa gadīj

  View more
 • Baņķis pavisam

  0 2876

  Gaidāms, ka no 11. maija līdz rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs retrgrādās ci

  View more
 • Viņķele nāk

  0 3222

  Ja ar Koronavīrusu inficēto skaits turpinās pieaugt vai saglabās līdzīgu gaitu, tad valdība t

  View more
 • Slimību profilakses

  0 2907

  Vērtējot šīs nedēļas saslimstības gadījumus ar Covid-19, ja epidemioloģiskās izmeklēšana

  View more
 • Ķīnā pamatotas

  0 6420

  Mongolijas iekšējā reģionā Ķīnā ir sacelta pamatīga trauksme, jo ir aizdomas, ka kāds slim

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV