Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts!

0 comments

Bez konkrētā statusa latviešiem nebūs vairs legālu tiesību palikt un dzīvot Lielbritānijā pēc 2020. gada 31. decembra, kas ir nopietna problēma ne tikai latviešiem, bet arī citiem strādājošajiem Lielbritānijā. Inese dažādās pilsētās organizē izbraukuma sesijas, kuru laikā latviešiem nokārto vajadzīgo statusu.

Pavisam drīz Lielbritnāijas latviešus varēs iedalīt divās lielās grupās. Viena no tām būs tie, kuri ieradās pirms BREXIT un varēs izbaudīt visus sociālekonomiskos labumus un bezmaksas publiskos pakalpojumus. Otra grupa būs tā, kuriem šeit atļaus iebraukt pēc BREXIT, jo tikšot ieviesta ļoti stingra imigrācijas sistēma. Sistēma būs līdzīga kā Austrālijā un priekšroka tiks dota ļoti augsta ranga izglītotiem profesionāļiem.

Striktie imigrācijas noteikumi stāsies spēkā jau 2021. gada 1.janvārī. Tad ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kuri no jauna dosies strādāt uz Lielbritāniju. Vajadzēs nokārtot un iegūt darba vīzu. Eiropiešiem tā saukšoties par pagaidu uzturēšanās atļauju un tā derīgums termiņs būšot trīs gadi. Tālāka pagarināšana var tikt liegta.

Darbā iekārtošanas aģentūras vadītājs paziņojis, ka šobrīd atrast darbu Lielbritānijā esot daudz vienkāršāk, nekā agrāk. Tas skaidrojamas ar to, ka mājās aizbraukuši ļoti daudz poļu, atstājot daudz brīvu darba vietu.

Video:

Avots

Lapas: 1 2

 • Paziņota jaunākā

  0 13663

  Viņš turpināja stāstīt : "Ja iepriekš pirms laika Anastasija izjuta neizturamas galvassāpes u

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 21150

  Pašlaik sinoptiķi skaidri izsakās par to, ka nākamnedēļ Krievijas teritorijā pastiprināsies

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4400

  Pašlaik zināms, ka jaunais apzīmējums varētu tikt izvietots uz pilnīgi visiem Latvijas autoce

  View more
 • Ļoti sliktas

  0 14721

  Tas nozīmē to, ka nākamajos trijos gados ceļu un tiltu remonta apjoms saruks par 40% Piedodiet,

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 26183

  Šis viss projekts ir iesācies jau labu laiku atpakaļ, bet jau 2010. gadā šajā ciemā dzīvoja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV