Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nepatīkamas ziņas Anglijā strādājošajiem! Ja Tev nebūs nokārtots pastāvīgais statuss, draudēs izraidīšana no valsts!

0 comments

Bez konkrētā statusa latviešiem nebūs vairs legālu tiesību palikt un dzīvot Lielbritānijā pēc 2020. gada 31. decembra, kas ir nopietna problēma ne tikai latviešiem, bet arī citiem strādājošajiem Lielbritānijā. Inese dažādās pilsētās organizē izbraukuma sesijas, kuru laikā latviešiem nokārto vajadzīgo statusu.

Pavisam drīz Lielbritnāijas latviešus varēs iedalīt divās lielās grupās. Viena no tām būs tie, kuri ieradās pirms BREXIT un varēs izbaudīt visus sociālekonomiskos labumus un bezmaksas publiskos pakalpojumus. Otra grupa būs tā, kuriem šeit atļaus iebraukt pēc BREXIT, jo tikšot ieviesta ļoti stingra imigrācijas sistēma. Sistēma būs līdzīga kā Austrālijā un priekšroka tiks dota ļoti augsta ranga izglītotiem profesionāļiem.

Striktie imigrācijas noteikumi stāsies spēkā jau 2021. gada 1.janvārī. Tad ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kuri no jauna dosies strādāt uz Lielbritāniju. Vajadzēs nokārtot un iegūt darba vīzu. Eiropiešiem tā saukšoties par pagaidu uzturēšanās atļauju un tā derīgums termiņs būšot trīs gadi. Tālāka pagarināšana var tikt liegta.

Darbā iekārtošanas aģentūras vadītājs paziņojis, ka šobrīd atrast darbu Lielbritānijā esot daudz vienkāršāk, nekā agrāk. Tas skaidrojamas ar to, ka mājās aizbraukuši ļoti daudz poļu, atstājot daudz brīvu darba vietu.

Video:

Avots

Lapas: 1 2

 • Viņķele kritiski

  0 2009

  Sabiedrībā plaši pazīstamā Veselības Ministre Ilze Viņķele ļoti asi reaģējusi par cilvēk

  View more
 • Kariņš nupat

  0 5154

  Ministru prezidents Krišjānis Karišs (JV) aicināja Latvijas iedzīvotājus ierobežot Covid-19 i

  View more
 • RIMI Nāk

  0 14052

  Attiecībā uz Covid-19 izplatību Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot jaunajiem valdības p

  View more
 • Viņķele ar

  0 3703

  Plaši pazīstamā Veselības ministre Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar tiešām nepatīkamu pazi

  View more
 • VIDEO -

  0 4546

  Jāņem vērā, ka lielu rezonansi ir izpelnījusies Ilzes Viņķeles uzņemtais video, kurā viņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV