"Nauda vairs nebūs pilnīgi nekāda problēma!" Trīs zīmes, kuras Janvāra beigās kļūs neizsakāmi bagātas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Nauda vairs nebūs pilnīgi nekāda problēma!” Trīs zīmes, kuras Janvāra beigās kļūs neizsakāmi bagātas

0 comments

Jaunais gads ir pagājis, bet mēs joprojām ticam brīnumainiem notikumiem, jo ​​astroloģija ir zinātne, kas mūs pastāvīgi pārsteidz ar savām prognozēm. Šoreiz pirmais sarakstā ir Lauva! Šīs zīmes bagātība vairāk izpaužas nemateriālajā, nevis materiālajā jomā. Šo nemateriālo sfēru veido ģimene, draugi un saikne ar sevi. 2022. gads ir stipri saistīts ar šīs zīmes pārstāvjiem, tomēr janvārī dzīve sāks uzlaboties un sagādās pārsteigumus līdz jaunā gada pirmā mēneša beigām.

Sākotnēji ļoti uzlabosies attiecības ģimenē, jums būs kopīgas tradīcijas un vērtības, kuras jūs jau sen esat vēlējušies. Turklāt kādam ir nepieciešama uzpilde. Otrkārt, dzīve tev sagādās patīkamus pavadoņus, šie pavadoņi ar laiku kļūs par tuviem draugiem. Ja jūs joprojām neticat, ka sirsnīga draudzība var veidoties pēc 30 vai pat 50 gadu vecuma, jums vajadzētu mainīt savu pārliecību. Protams, nevar teikt, ka šīs zīmes pārstāvji kļūs garīgi un intelektuāli apgaismoti. Pārmērīga grāmatu lasīšana un jaunas profesijas apguve pilnībā atņems enerģiju, kas sagādās milzīgu laimi.

ZIVS
Zivis ir tik tiešām patīkamas zīmes un ļoti labi pazīstamas ar savu šarmu un labo gaisotni pret citiem. Piemēram, šāda veida cilvēki vēlas mīlestību un uzmanību no sava partnera. Kā arī patīkami pārsteigumi, bet kuram gan nepatīk, vai ne? Līdz 2023. gada janvāra beigām jūsu vēlmes tiks izpildītas visā pilnībā. Mīlestības vilnis tevi pārņems un aizvedīs uz sniegotu ostu, tur pavadīsi neaizmirstamu mirkli kopā ar mīļoto. Tikai neaizmirstiet, ka dāvanas ir jāatzīst patiesi un ar jūtu izpausmi. Ja vēl neesi atradis to vai citu īpašo, sagatavojies garīgi: otrā pusīte jau ir parādījusies, nebaidies no tās klusēšanas vai, gluži otrādi, pārlieku dedzīga spiediena, mīļās Zivis!

VĒRSIS
Un šie indivīdi, tas ir, šīs zīmes pārstāvji, nav tik mantkārīgi pēc ģimenes vērtībām, kā vajadzētu. Viņiem vajadzētu dot emociju asumu un materiālo bagātību. Jūs sākāt janvāri ar satraukumu, tagad jūs gaidāt svētku turpinājums. Zvaigznes jau visu ir izplānojušas: mēneša beigās maciņā tiks papildināta nauda, ​​un mīļotais ieplānos īstu romantisku atpūtu, un uzrakstīs ko gaužām patīkamu, paši redzēsiet kā tas viss beigsies.

Nodarbinātības jomā situācija būs labāka nekā 2022. gadā. Turklāt procesā var notikt izmaiņas, taču tās būs izdevīgas ilgtermiņā. Sapratīsi, Vērsis, tu triumfēsi!

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV