"Nauda šīm zīmēm plūdīs kā pa reni" 4 Zīmes, kuras tuvāko divu nedēļu laikā kļūs milzum Bagātas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Nauda šīm zīmēm plūdīs kā pa reni” 4 Zīmes, kuras tuvāko divu nedēļu laikā kļūs milzum Bagātas

0 comments

Astrologi uzskata, ka finansiālus panākumus un karjeras izaugsmi var sasniegt vienkāršā solī. Viņi apgalvo, ka to var izdarīt, gūstot finansiālus panākumus 2023. gadā. Šie apgalvojumi ir balstīti uz konkrētiem datiem par pašreizējo Visumu. Cilvēki, kuri gūst garīgus panākumus, parasti ļoti labi saprot, ko viņi dara. Viņi ir veiksmīgi apguvuši vienu no svarīgākajiem savas dzīves finanšu aspektiem. Tas viņiem, protams, dod priekšrocības, mēģinot pelnīt naudu. Tāpēc, apspriežot šos cilvēkus un laikus, ir svarīgi zināt, par ko jūs runājat. Patiesībā daudzi cilvēki ļaunprātīgi izmanto šo spēku savā labā.

Izmaiņas finansēs rada labvēlīgu enerģiju pavasarim 18., 22. un 28. janvārī. Šie laiki korelē ar Veneras pāreju no Zivīm uz Ūdensvīru. Cilvēki, kas dzimuši zem šīm astroloģiskajām zīmēm, iegūst finansiālas iespējas, pateicoties savai jaunajai zīmes pozīcijai. Marsa retrogrādā kustība neapstāsies līdz 12. janvārim. Tas apstiprina, ka pēc šī datuma parādīsies jauns impulss, kas būs tik ļoti pamatīgs spēka avots esošajām zīmēm. Vai nav lieliski?

Mežāzis
Nākmajās divās nedēļās, pateicoties Merkūram, Svaru talanti kļūst acīmredzami ikvienam. Bet Venera palīdz Svariem ātri uzsākt savus projektus un padarīt tos veiksmīgus. Jaunā gada iedvesma nāk no instinktiem. Ikviens, kurš neizmanto janvāra resursus, palaiž garām savu patieso potenciālu.

Ūdensvīrs
Jauni projekti vai idejas vienmēr tiek papildinātas ar veco, kas tiek pamests. Lai gan Ūdensvīram ir trīs planētas, piemēram, Lauva, tam ir ļoti paveicies, pateicoties tā mēneša stabilitātei. Cītīgs darbs un ticība sev ir ļoti svarīgi, lai šobrīd sasniegtu vēlamo mērķi. Ja jūs nepieliekat pūles, lai noticētu sev, jūs nevarēsit sasniegt savu mērķi.

Lauva
Lauvas saņem ievērojamu stimulu no Marsa, viņu astroloģisko zīmju valdniekiem. Tas ir tāpēc, ka Marss uzsver jaunas vadības idejas, kas palielina viņu kā līdera spējas. Tas noved pie panākumiem viņu izvēlētajā karjeras ceļā. Lauvas karjeras un finanšu lietas janvārī gūst labumu no visu trīs lielāko planētu zonu atbalsta. Tas ietver ne tikai finanses, bet arī darbu.

Svari
Tieši tuvākajās divāš nedēļās Svaru personība ir skaidri uztverama Merkura ietekmes dēļ. Viņi viegli nepamana Marsa ietekmi, tādējādi tos vairāk ietekmējot Venēras dzīvībai svarīgā enerģija, sākot ar šo mēnesi. Tā kā Venera riņķo ap attiecību planētu, Svaru karjera sākas ātrāk nekā parasti. Veneras palīdzība ievērojami palielina Svaru panākumus.

 • "AirBaltic" meklē

  0 5151

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2108

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 155

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2897

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5928

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV