Nākušas klajā interesantas ziņas par Raimondu Vējoni! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Nākušas klajā interesantas ziņas par Raimondu Vējoni!

0 comments

 Raidījums “LNT TOP 10” aprēķinājis, ka četru bijušo Latvijas valsts prezidentu eksprezidentūras izmaksas valstij sastādījušas vairāk nekā pusmiljonu eiro iepriekšējā gadā. Šajos izdevumos ietilpst bijušo valsts prezidentu nodrošināšana ar dzīvokli, transportu, apsardzi, kā arī sekretāru un eksprezidenta pensijas izmaksāšana. Tomēr precīzu naudas līdzekļu izlietojumu nevar noteikt, jo nav konkrētas informācijas par transporta un apsardzes izmaksām, ko nodrošina Militārā policija.

Jau jūlijā valstī būs pieci eksprezidenti, Raimondam Vējonim pievienojoties Andrim Bērziņam, Valdim Zatleram, Vairai Vīķei-Freibergai un Guntim Ulmanim. Latvijas valsts mūsu eksprezidentiem sniedz sociālo nodrošinājumu un cita veida atbalstu, tajā skaitā arī dzīvokli dažiem no bijušajiem valsts prezidentiem.

Neskaitot transporta izdevumus, par kuriem nav precīzas informācijas, pēc pieejamajiem datiem pagājušajā gadā visvairāk līdzekļu tērēts Vairas Vīķes-Freibergas vajadzību nodrošināšanai – šīs izmaksas sastādījušas 128 tūkstošus eiro. Salīdzinājumam, Zatleram iztērēti 75 tūkstoši, Ulmanim 70 tūkstoši, taču Bērziņam tikai 47 tūkstoši. Bērziņš ir atteicies no piedāvātā valsts garantētā dzīvokļa. Kopumā, ja neskaita transporta izmaksas, valsts bijušo prezidentu vajadzībām gada laikā tērēti 320 tūkstoši eiro.

Vairas Vīķes-Freibergas salīdzinoši augstās izmaksas saistāmas ar nomas maksu par viņas dzīvokli, kas tiek nomāts no Valsts nekustamajiem īpašumiem. Prezidenta kancelejā norāda, ka eksprezidente dzīvo līdzvērtīgā dzīvoklī kā Guntis Ulmanis vai Valdis Zatlers. Taču arī tas nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • 57 Gadus

  0 3294

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 138

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 773

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14002

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more
 • Vienkārši slimi!

  0 24393

  Mazuļi ir pati labākā dāvana, ko Dievs mums vat dot. Mātēm šis solis ir parasti pats svarīg

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV