Misāne esot dzērusi no rīta līdz vēlai naktij! Pat mazo meitiņu barojusi ar krūti alkohola reibumā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Misāne esot dzērusi no rīta līdz vēlai naktij! Pat mazo meitiņu barojusi ar krūti alkohola reibumā

0 comments

Šokējošas ziņas atklāj žurnālisti. Kristīne Misāne nebūt nav tik balta un pūkaina kā sākumā to parādīja televīzijā. VAKARA ZIŅAS vēsta par Misānes civilvīra ģimeni: Viņa dzēra no rīta līdz vakaram! Par notiekošo savu viedokli paudusi arī šajā stāstā iesaistītā otra puse – Kristīnes bijušā civilvīra, Dienvidāfrikas pilsoņa Johana Groblera ģimene: “Pēdējo 21 gadu es dzīvoju kopā ar savu tēvu, tā saukto varmācīgo, agresīvo vīru, kā viņu dēvē Kristīne un viņas ģimene.”

“Es, mana māsa un brālis esam no tēva saņēmusi neko citu kā tikai neierobežotu mīlestību un atbalstu. Es jums varu apliecināt, ka viņš nekad ar mums nav bijis nesaprātīgs un ir palīdzējis mums kļūt par labiem cilvēkiem. Man pret viņu nekā cita nav kā tikai cieņa, un es gribu viņam pateikties par visu, ko viņš ir mūsu labā darījis.

Kristīne Misāne mēģināja sabojāt manu, mana brāļa un māsas dzīvi jau no pirmās dienas, kad viņa un mans tēvs satikās. Man vienmēr bija aizdomas, ka viņa izmanto manu tēvu tikai naudas dēļ, un, gadiem ejot, viņa manas aizdomas tikai pastiprināja.

Kad 2015. gadā pasaulē nāca Kristīnes un mana tēva meita, kļuva tikai sliktāk, jo Kristīne izmantoja jaundzimušo bērnu kā līdzekli pret manu tēti. Es nekad nemanīju mīlestību no viņas puses pret bērniem, Kristīnei nekad nebija laika savu dēlu aizvest uz skolu, nebija laika ar viņu spēlēties.

Viņa mēdza puisēnam sist pa seju. Mans tētis vairākkārt ar viņu runāja par šādu izturēšanos. Kristīne teica, ka Dienvidāfrikā ir ierasts pieņemt palīgu, kas pieskata bērnus un piekopj māju. Viņas atvestajai kundzei – palīdzei nācās naktī pat gulēt zēna istabā un ar viņu spēlēties, bet vai tad tā nav mātes privilēģija?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Nu jau

  0 2065

  Ja iepriekš Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps par situāciju īpaši nopietni ner

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 7569

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Ļoti SVARĪGI

  0 11063

  Bonnas slimnīcas vācu virusoloģijas institūta vadītājs Henriks Štriks intervijā laikrakstam

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 5054

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more
 • Delfi paziņo,

  0 2033

  Daudzi cilvēki ir nesaprašanā par to, ka oficiālais Latvijas medijs Delfi.lv 03.04.2020 bija iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV