Mirušā režisora Kublinska Rīgas dzīvoklī pavērušās īstas drausmu lietas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mirušā režisora Kublinska Rīgas dzīvoklī pavērušās īstas drausmu lietas

0 comments

Jau vēstīts, ka 28. martā 80 gadu vecumā miris izcilais Latvijas Nacionālā teātra režisors Mihails Kublinskis, kurš 12. aprīlī svinētu dzimšanas dienu. Izdevumi “Kas jauns” un “Privātā dzīve”, atsaucoties uz avotiem teātrī un kaimiņiem, vēsta, ka režisors patiesībā miris jau kādu laiku iepriekš – policija uzlauzusi viņa dzīvokļa durvis.

27. martā Barona ielas namā, kurā mitinājās Kublinskis, notikusi ūdens noplūde no vecajām caurulēm. Šādos gadījumos bijis ierasts, ka strādniekiem jātiek pie “trubām”, kas atrodas režisora dzīvoklī. Saklauvēt Kublinski nav izdevies ne kaimiņiem, ne namu pārvaldei, ūdens atslēgts visai mājai. Kaimiņiene sestdienā izsauca policiju, kas uz viņas atbildību izlauza durvis, vēsta “Kas jauns”. Apstiprinājās ļaunākās aizdomas, turklāt režisors varētu būt miris jau pirms vairākiem mēnešiem, kas sarežģījis arī atpazīšanu. To veicis kāds no teātra aktieriem, kurš strādājis kopā ar režisoru.

Kāda no nama iedzīvotājām atminas, ka vēl nesen redzējusi režisora dzīvoklī gaismu, savukārt zem viņa dzīvojošie dzirdējuši smagus soļus un trokšņus, it kā kāds lēktu, kristu. Kaimiņiene, kura bijusi klāt durvju atvēršanā, stāsta, ka ķermenis bijis piesegts ar drānu, savukārt uz galda atradies piens ar realizācijas termiņu, kas beidzies tieši durvju atvēršanas dienā.

Kaimiņi zina teikt, ka režisoru pēdējos gados apciemojis kāds vīrietis ap 50, kuru Kublinskis dēvējis par “remontnieku”. Periodiski viņš dzīvojis režisora dzīvoklī, nesis pirkumus, viņam noteikti bijusi atslēga, spriež kaimiņi. Viņi satraucas, vai nav notikusi apzināta nāves fakta slēpšana. Dzīvokļa durvis šobrīd ir aizzīmogotas un režisora nāves apstākļus skaidros policija.

Teātrī stāsta, ka atvadas būs klusas, kā būtu paticis aizgājējam. Vairāki leģendāri teātra aktieri iepriekš “Vakara Ziņām” stāstīja, ka pēdējā laikā Kublinski nav bijis iespējams sazvanīt ne svētkos, ne ikdienā.

 • Beidzot gaidāms

  0 668

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3343

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4000

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4035

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1242

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV