Ministru prezidents Krišjānis Kariņš paziņo vai pēc 9. Jūnija Ārkārtēja Situācija tiks turpināta - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš paziņo vai pēc 9. Jūnija Ārkārtēja Situācija tiks turpināta

0 comments

Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai konkrētā ārkārtējā situācija tiks pagarināta ilgāk par 9. Jūniju. Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir izteicies, ka pašlaik ārkārtējo situāciju pagaidām neesot plānots pagarināt pēc 9. Jūnija. Tā viņš intervijā izteicās TV3 raidījumā “900 Sekundes.” Viņš sacīja : “Mēs ārkārtējo situāciju plānojam līdz nolemtajam 9. Jūnijam, tad arī to plānojam atcelt. Skatīsimies kādi pēc tā datumu varētu vēl būt nosakāmi ierobežojumi.”

Tāpat Kariņš skaidri norādīja, ka domājot par ierobežojumu pagarināšanu, tiek mēģināts balansēt ar pārējām divām Baltijas valstīm, kuri pašlaik brīvi pārvietojas. Tomēr pašlaik galvenais ir ņemt vērā esošo statistiku un uztvert visu tiešām nopietni. Jāņem vērā, ka Latvijai pašlaik no visām trijām Baltijas valstīm iet vislabāk un tas savā ziņā ir pateicoties uzklausot Latvijas epidemiologus un viņu spriedumus izteicās Kariņš.

Tika uzdots jautājums arī par to, vai nav nekādu bažu, ka Baltijas valstīs konkrētie un noteikti ierobežojumi varētu nelabvēlīgi ietekmēt Latvijas uzņēmēju konkurētspēju. Kariņš atbildeja, ka tas viss kopumā tiek vērtēts, taču jāparūpējas ir arī par sabiedrības veselību, drošību un pārējām lietām, lai varētu nodrošināt, kā arī atrast zelta vidusceļu.

Un runājot par to, kādi ierobežojumi Latvijā varētu tikt saglabāti pēc ārkārtējās situācijas izbeigšanas, Krišjānis Kariņš norādīja, ka noteikti vajadzēs ievērot fizisko distanci – visiem zināmos divus metrus.  Ja tiks ievērota konkrētā distance, tad problēmām nevajadzētu būt. Tomēr jebkurā gadījumā cilvēkiem būs jāturpina regulāri mazgāt rokas, ievērot distanci un vienkārši parūpēties par pašaprotamajām lietām.

Ikvienam esošā situācija būs jāuztver nopietni un tas nenozīmē, ka tagad varēs darīt pilnīgi visu, kas ienāk prātā. Pa lielam vajadzētu ievērot tos pašus drošības pasākumus, lai būtu droši ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

Tāpat jālūko, vai šajā vasarā notiks kādi no pasākumiem, kurā var piedalīties daudz cilvēku. Pašlaik gan informācija vēsta, ka tas viss vēl esot uz lielas jautājuma zīmes, jo lielos pasākumos pastāv lieli riski.

Lasi vēl : Atklāts kads ļoti nepatīkams pārsteigums par lielāko daļu deputātu – Cilvēki būs dusmīgi

Avots

 • Ministriem pie

  0 823

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4172

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1727

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3038

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3232

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV