Milzu jaunumi saistībā ar Lidl veikalu atvēršanu Latvijā - Ir lieli jaunumi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Milzu jaunumi saistībā ar Lidl veikalu atvēršanu Latvijā – Ir lieli jaunumi

0 comments

Lielais Vācijas gigantu veikalu tīkls ar nosaukumus LIDL jau pavisam tuvā laikā plāno Somijas tirgū samazināt preces simtiem preču, lai pilnībā stiprinātu savu tēlu, kā lētāko preču piegādātāju. Tā ir ziņojis Somijas oficiālais laikraksts “Helsingin Sanomat”.

Spriežot pēc patreizējās situācijas un veikala paziņojuma LIDL esot secinājis, ka viņu tēls Somijā pēdējā laikā tiek zaudēts arvien vairāk, tas ir iemesls, kādēļ pēc iespējas ātrāk jāsāk kaut kas darīt, lai situāciju mainītu. Taču, kā tas iespaidos tirgu Latvijā?

Jāņem vērā, ka patreiz galvenais līderis vietējā pārtikas tirgū ir tieši “S Grupp”. Tas sācis izvēsts plašu cenu samazinājuma kampaņu jau pirms pieciem gadiem, kā rezultātā, pašlaik cenas Somijā ir acīmredzami zemākas par LIDL piedāvātajām.

Un jāņem vērā, ka LIDL nedrīkst pazaudēt savu galveno līderpozīciju šajā lauciņā, jo tas var ietekmēt arī citus tirgus, it īpaši jaunos.

Tāpēc pastāv liela iespēja, ka Baltijas valstīs cenas daudzām precēm tik tiešām varētu palikt vēl mazākas, kas, protams ir iepriecinoša vēsts, taču tas vēl nav pilnībā apstiprināts fakts.

Tāpat jāņem vērā fakts, ka lētās cenas ir pati galvenā daļa no LIDL iekšpuses. Tieši tāpēc Somijas tirgus ir nolēmis LIDL veikaliem samazināt cenas. Šo apstiprinājumu ir izteicies arī LIDL komercdirektors Mikko Forstrems, kurš izteicies, ka LIDL saglabās zemāko cenu statusu.

Pašlaik zināms, ka cenu samazinājums būšot pakāpenisks, tomēr tas notiks pilnā sparā. Jau rudenī cenas tiks samazinātas aptuveni 300 precēm, taču kopumā tas paredzēts veselām 2500, kas nozīmē to, ka katra devītā prece paliks lētāka un tās ir ļoti labas ziņas arī priekš Baltijas valstīm.

Atverot pirmos veikalus Latvijā, varam sagaidīt zemākas cenas, kas nozīmētu lielu varbūtību, ka LIDL veikalos Latvijā būs stipri zemākas cenas, nekā citos Latvijas lielveikalos, un tas ir tiešām ļoti svarīgi.

Atliek sekot līdzi jaunākajai informācijai un gaidīt to brīdi, kad Latvijā tiks atvērti pirmie LIDL veikali, lai mēs visi beidzot uzzinātu, kādas tad  būs tās patiesās cenas.

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4139

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10604

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV