Milzīgi jaunumi savulaik Latvijā tik ļoti populārās Elīnas Fīrmanes (Agrāk Doļes) dzīvē - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Milzīgi jaunumi savulaik Latvijā tik ļoti populārās Elīnas Fīrmanes (Agrāk Doļes) dzīvē

0 comments

Elīna Fīrmane (Doļģe) savulaik bija viena no pazīstamākajām Latvijas televīzijas sejām un figūrām, taču kādā brīdī viņa pazuda no “TV pasaules”. Tagad viņas dzīve ir daudz mainījusies. 27. janvārī skatītājus priecēs jaunās sezonas 360TV TV šovs “Pasaki to skaļi”, kuru kopīgi vadīs dziedātājs Lauris Reiniks un apburošā Elīna.

Jaunajā sezonā studijā valdīs iedvesmojoša atmosfēra un sirsnīgas emocijas. Tas mums atgādina par to, cik svarīgi ir pateikt “paldies” cilvēkiem, kuri kādā mūsu dzīves brīdī atbalsta vai sniedz palīdzīgu roku.

2 personības  – Runājiet skaļi studijā, un jūs satiksiet divus iedvesmojošus varoņus, kuru ceļi kādā brīdī krustojas, lai iedvesmotu, atbalstītu un stiprinātu viens otru. Turklāt viens no viņiem nezina, ar ko viņš drīz iepazīsies un kāpēc viņam ir īpaša loma noslēpumainā viesa dzīvē.

Publikas gaida tikšanās ar tādiem meistariem kā Maestro Raimonds Pauls, mūzikas skolotāja un diriģente Daila Martinsone, mūziķiem Dināru Rudānu un Guntaru Raču un daudziem citiem.Līdzšinējā “Pasaki to skaļi” vadītāja Egija Gailuma nolēmusi vairāk pievērsties sava uzņēmuma attīstībai, tāpēc jaunajā sezonā līdzās Laurim Reinikam viesus studijā sveicinās Elīna Fīrmane.

Viņa TV skatītājiem ir jau labi pazīstama un iemīļota personība, jo dažādu raidījumu vadīšanā un producēšanā, kā arī kino un reklāmas jomā darbojusies kopš 2003. gada. Ģimenes izvēle! Nesen, lai arī Elīna pievērš lielāku uzmanību ģimenei un meiteņu audzināšanai, kā arī sevis pilnveidošanai.

Viņa ir sākusi studēt profesionālās integrētās koučinga programmu Kanādas Integrālajā institūtā, tāpēc “Pasaki to skaļi” nav paredzēta tikai TV skatītājiem Tā ir iepriecinoša atgriešanās, un tas ir arī jauns izaicinājums pašai Elēnai.

“Atgriešanās pie TV ekrāna arī man ir pārsteigums – noteikti tas nav plānots ceļš, bet gan apsēsts ar dažādiem procesiem. Es stingri uzskatu, ka pateicība ir svarīga dzīves sastāvdaļa, caur kuru dzīvot un sajust pasauli.”

“Tas ir ne tikai pateicīgi, bet arī vērtīgi izteikties un uzklausīt ikviena cilvēka balsi. Tāpēc esmu ļoti priecīgs piekrist piedalīties programmas” Saki man skaļi “komandā.

 • Šodien ticis

  0 1311

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24713

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1924

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3861

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7779

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV