Maxima veikali ir nākuši klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem, kuri apmeklē Maxima veikalus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Maxima veikali ir nākuši klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem, kuri apmeklē Maxima veikalus

1 comments

Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēju uzmanību, kuri aktīvi seko līdzi viņu akcijām. Lai gan tas iepriekš nebija plaši apspriests temats, rosība ap šīm izmaiņām ir ievērojami palielinājusies. Tā kā cilvēku zinātkāre turpina rosināt, atliek vien redzēt, ko Maxima piedāvā un kā viņi plāno atbalstīt un palīdzēt saviem klientiem. Ir pienācis laiks iedziļināties šajās pārmaiņās un redzēt, ko nesīs nākotne.

Latvijas piena produktu ražotāji šobrīd saņem ievērojamu atbalsta apjomu, lai veicinātu produktu pieejamību patērētājiem. Maxima aktīvi veicina šo iniciatīvu ar savu “Latvijas pīrāgam būs BŪT!” programma. Šo pasākumu ietvaros Maxima jau ir ieviesusi cenu samazinājumu vairāk nekā 50 vietēji ražotiem piena produktiem. Tomēr uzņēmums sper soli tālāk ar jaunu, aizraujošu attīstību, kas neapšaubāmi atsauksies uz iedzīvotājiem. Nepārprotami koncentrējoties uz patērētāju, Maxima turpina prioritāri noteikt savu klientu vajadzības.

Tā kā Latvijas pircēji arvien vairāk meklē vietēji ražotas preces, mūsu veikali, sadarbojoties ar vietējiem ražotājiem, ir paplašinājuši vietējo piena produktu klāstu. Patiesībā mēs nesen esam pievienojuši mūsu krājumam vēl 50 populārākus un plaši izmantotus produktus, un visi par pieņemamām cenām. Paredzams, ka šī attīstība pozitīvi ietekmēs klientu apmierinātību, padarot pieejamu vēl plašāku vietējo piena produktu klāstu par vēl lētākām cenām.

Jaunākie Maxima pārdošanas dati liecina par pastāvīgu pieprasījuma pieaugumu pēc Latvijas piena produktiem kopš iniciatīvas uzsākšanas. Tikai vienas nedēļas laikā kopējais pieaugums ir sasniedzis iespaidīgus 60%, un visievērojamākie pieprasījuma kāpumi tika novēroti pēc sviesta, kas palielinājās par satriecošiem 300%. Tikmēr biezpiena kategorija palielinājās par 66%, un piena produkti kopumā pieauga par 76%.


Liela atsaucība Maxima kampaņai liecina par patērētāju lielo interesi par piena produktu cenu pazemināšanu, kas apliecina viņu patiesās rūpes par nozari. Šis atbalsts ir izdevīgs ne tikai mūsu piensaimniekiem, bet arī visiem iedzīvotājiem, kuri paļaujas uz šiem produktiem kā daļu no savas ikdienas dzīves. Tas kalpo kā apliecinājums pozitīvu pārmaiņu spēkam pat vissarežģītākajos apstākļos. Ar tik daudzsološu sākumu mēs varam cerēt uz nepārtrauktu cenu samazināšanos plašam produktu klāstam.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1571

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 467

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV