"MAXIMA" Lielveikali nākuši klajā ar svarīgu informāciju pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“MAXIMA” Lielveikali nākuši klajā ar svarīgu informāciju pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem!

0 comments

Šobrīd saistībā ar esošo situāciju pasaulē ir svarīgi atcerēties to, ka nekādā gadījumā nedrīkst arī aizmirst par to situāciju, kura valda visapkārt mums, jeb pareizāk būtu teikt jārūpējas par pasaules dabisko gaisotni un necensties nekādā veidā to piemēslot vai darīt pāri. Šajā saistībā jādara tieši pretēji, jādara viss iespējamais, lai pasauli padarītu par krietni labāku un tīrāku vietu. Attiecīgi ar šo saistību klajā nākuši Maxima lielveikali, kuri vēlas nodot šo īpaši svarīgo vēsti visiem saviem veikala apmeklētājiem.

Esošais mazumtirgotājs SIA Maxima Latvija, visos savos lielākajos Maxima XXX veikalos ir laidis klajā ar īpaši svarīgu jaunumu. Lai gan daudziem tas varētu nelikties nekas īpašs, tomēr tas ir un šajā saistībā Maxima veikali ir laiduši klajā papīra maisiņus svaigu augļu un dārzeņu fasēšanai, kas ir milzīgs pavērsiens iepirkšanās jomā. Esošie papīra maisiņi tika ieviesti, lai varētu pielāgoties cilvēku esošajiem iepirkšanās paradumiem, tāpat vienlaikus veicinot plastmasas lietošanas samazināšanu. Esošie papīra maisiņi veikalā būs pieejami pilnīgi bez maksas un tas ir milzīgs notikums esošajos veikalos, jo fasējamo maisiņus ir ļoti grūti aizstāt! Taču, arī tas nebūs nav viss.

Svarīgi ņemt vērā, ka Maxima veikali piedāvā vēl citus dabai draudzīgus risinājumus, tajā starpā arī lielos papīra iepirkuma maisiņus, atkārtoti lietojamus dārzeņu un augļu maisiņus, kā arī atkārtoti lietojamos iepirkuma maisiņus, kuri pat ir izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, informēja uzņēmums. Jāteic, ka šādas izmaiņas ir ļoti svarīgas un pat nepieciešamas ikvienā uzņēmumā, līdz ar to, ir tikai jāpadomā loģiski, lai saprastu, ka ir jādomā par to, kā mēs rīkojamies uz nākotnes fona, jo mums ir nepieciešams labvēlīgi ietekmēt visu globālo situāciju un šeit runa neiet tikai par valsti, bet gan par visu pasauli, tādēļ šīs izmaiņas ir milzīgs pagrieziena punkts.

Tas ir milzīgs pagrieziena punkts daudziem, jo konkrēta daļa iedzīvotāju vēlas iepirkties tīri un pat nevēlas pieskarties plastmasai, tāpēc tas ir īpaši svarīgi, jo tikai kopīgi mēs varam mainīt visu esošo situāciju uz krietni labāku. Tāpat drīzumā ir gaidāmi vēl citi lieli jaunumi.

Pie tam lielākajos Maxima veikalos ir iespējams iegādāties sveramos un gatavos kulinārijas produktus paša traukos. Kā jau ticis ziņots Maxima Latvija apgrozījums 2020. gadā bija 878,069 miljoni Eiro, kas attiecīgi ir par 4,9% vairāk, nekā iepriekšējā gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pacēlās par 13,8% uz 31,305 Eiro.

 • Visus Latvijas

  0 190

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6861

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2974

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3263

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2981

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV