"MAXIMA" ir nākusi klajā ar ļoti būtiskām ziņām! Svarīgi ikvienam pircējam - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“MAXIMA” ir nākusi klajā ar ļoti būtiskām ziņām! Svarīgi ikvienam pircējam

0 comments

Lai aizsargātu savu darbinieku veselību, jau no  17. marta Maxima visā Latvijā pakāpeniski ir uzstāda organiskā stikla barjeras kases aparātos, lai ierobežotu vīrusa izplatību un nodrošinātu papildu aizsardzību darbiniekiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo tagad ikvienam ir jārūpējas par savu un citu drošību.

“Mēs cieši uzraugām situāciju valstī un pastāvīgi ieviešam jaunus papildu risinājumus, lai nodrošinātu gan mūsu, gan klientu drošību. Atzīstot mūsu lomu pārtikas un pamatvajadzību nodrošināšanā Latvijas iedzīvotājiem, mēs tagad pēc savas iniciatīvas sākam organiskā stikla aizsargjosla, jo tas ir ļoti būtiski!

Tas ir tehniski laikietilpīgāks process nekā citas mūsu uzsāktās iniciatīvas, tāpēc plānojam tos ieviest visos veikalos līdz nedēļas beigām. Mēs arī aicinām visus Latvijas iedzīvotājus turpināt stingri ievērot valdības ieteikumus un ievērot visstingrākos piesardzības pasākumus, ”saka Viktors Troicins,“ Maxima Latvija ”vadītājs.

Tiek ziņots, ka Maxima administrācija un veikali ieviesīs nozīmīgus papildu ierobežojumus sociālajam attālumam – skaidrai naudai, vitrīnām, dārzeņiem un augļiem, kā arī citām veikala vietām, ar 2 m rādiusa robežu. Arī  dažu veikalu darba laiks ir nedaudz saīsināts, lai veiktu lielāku veikalu dezinfekciju un samazinātu darbinieku darba slodzi.

Biroja darbinieki pārslēdzas uz attālināto režīmu. Ierobežojuma ietvaros klienti tiek mudināti arī iepirkšanās ratiņus izmantot veikalos, jo tie fiziski robežojas ar citiem cilvēkiem, un veikalos notiek plaša informācijas kampaņa, lai tirdzniecības vietās cilvēki tiktu ievēroti valdības noteiktajā sociālajā attālumā.

 • Jau nākamnedēl

  0 1009

  Tā kā Covid-19 uzliesmojums varētu turpināties nākamā mēneša laikā, valdība lems nākamned

  View more
 • Slimi cilvēki

  0 1246

  Cilvēki, kuri ir saslimuši ar klepu un iesnām joprojām turpina iet uz darbu, veikaliem un aptiek

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 5114

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Agrā pirmdienas

  0 3192

  Agrā pirmdienas rītā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja, ka iepriekšēj

  View more
 • Lieliskas ziņas!

  0 2632

  Sākotnējā Itālijas neuzmanība īsā laikā ļāva viņu valstij kļūt par otro visvairāk sag

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV