Māte Dzimšanas Dienā Savai 18 Gadus Vecajai Meitai Uzdāvina Šo - Visi Nesaprašanā Līdz Noskaidro Smieklīgo Patiesību! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Māte Dzimšanas Dienā Savai 18 Gadus Vecajai Meitai Uzdāvina Šo – Visi Nesaprašanā Līdz Noskaidro Smieklīgo Patiesību!

0 comments

Iedomājies vismulsinošāko dāvanu, kādu jūs jebkad vien varētu saņemt. Izdomājāt? Un tagad iedomājaties, ka jūs to saņemat no mātes. Tas notika kādai 18 gadus vecai meitenei Šelbijai Donovanai. Vai, vismaz viņa tā nodomāja.. Šelbija, 18 gadus veca meitene no ”New Orleans”, bija šokēta, kad viņa atvēra dāvanu no mammas visas savas ģimenes priekšā.

Kad Šelbija vilka dāvanu ārā no kastes, visa ģimene sāka ķiķināt. “Mana mamma saprata, kāpēc visi smējās, tāpēc viņa teica, ”Kas? Vai jūs tiešām domājat, ka es savai meitai dāvinātu dildo?” Teica Šelbija.

Beigās viņa saprata, ka viņa vienkārši turēja dāvanu otrādāk – kas jaunajai dāmai, bija briesmīga kļūda. Tas bija tikai krūzes turētājs! Manas vecmāmmiņas reakcija noteikti bija vislabākā, teica Šelbija. Viņa to noraksturoja kā ”Darbs no rīta – jautrība naktī.” Šelbija bija lūgusi mātei, lai viņai uzdāvina Ziemassvētkos tēju vai kafiju, jo viņai bija briesmīga Starbucks atkarība.

Šelbija domāja, ka labāk būtu taisīt dzērienus mājās, un tad to ņemt līdzi dienas gaitās, un viņas māte nodomāja, ka, lai palīdzētu meita, un viņai būtu vieglāk nest krūzi, viņai ir nepieciešams labs un ērts krūžu turētājs. Šelbija nevilcinājās dalīties ar šo smieklīgo momentu no savas dzīves ar viņas Twitter sekotājiem.

Šķir nākamo lapu un uzzini kā viss šis interesantais stāsts beidzās!

Lapas: 1 2

 • Šodien ir

  0 1130

  Šodien paziņots, ka pirmdien Latvijā būs salīdzinoši mākoņains, lietains un vietām būs ar

  View more
 • Valsts Prezidents

  0 536

  Jāņem vērā, ka prokuratūra Latvijā šobrīd tiešām darbojas zem viduvējā līmeņa... Tieš

  View more
 • Ir Ticis

  0 4043

  Jāņem vērā, ka pēdējā laikā varam dzirdēt aizvien dažādākus stāstus un lietas par Koron

  View more
 • SPKC nācis

  0 1861

  Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā ir tikuši atklāti veseli 16 jauni inficēšanās gadīju

  View more
 • Ticis paziņots

  0 2754

  Laiks turpina ritēt uz priekšu un atklājas daudz interesantu lietu saistībā par Koronavīrusu C

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV