Lūk Kā Patiesībā Izskatās Jauno Un Nepārdoto Automašīnu Kapsētas - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lūk Kā Patiesībā Izskatās Jauno Un Nepārdoto Automašīnu Kapsētas

0 comments

Pasaulē viss strauji mainās un lielās auto ražošanas korporācijas ir nonākušas ļoti grūtā situācijā. Lai šīs ražošanas korporācijas pēc iespējas ātrāk pārdotu automašīnas, viņi parasti nekad nenolaiž automašīnas cenas. Jebkurš autoražotājs vēlas atpelnīt visu investēto summu, kas ieguldīta automašīnas ražošanā. Jautāsiet, kāpēc neviens autoražotājs parasti nepiedāvā automašīnām atlaides? Tas skaidrojams ar to, ja kādai automašīnai tiks piedāvāta atlaide, tad dārgākā gala automašīnas, pirks tikai retais, līdz ar to lielajām korporācijām šāds biznesa modelis, nepavisam nav izdevīgs.

1

Augstāk redzamajā attēlā jauno automašīnu kapsēta atrodas Anglijā, Svindonas pilsētā. Šeit atrodas vairāk nekā 50 000 dažādu automašīnu, pie tam pats dīvainākais ir tas, ka uz šejieni katru dienu ieved jaunas un jaunas automašīnas, taču turp stāvošās, vairs nekad visticamāk neizbrauks.

3-30

Automašīnas tiek ražotas, lai aizpildītu maksimāli visas iespējamās tirgus daļas, visās pasaules valstīs, kurās tiek tirgotas konkrētās automašīnas marka. Lielajiem autoražotājiem gandrīz vai katru mēnesi jāiegādājas kāda jauna zemes daļa, lai tikai varētu izvietot savas jaunās automašīnas.

4-21

Kārtējā Lielbritānijas jauno automašīnu kapsēta. Šoreiz šo pamesto auto trasi ir iegādājušies Nissan kompānijas pārstāvji, kuri visas nepārdotās automašīnas nogādājuši šeit.

5-19

Pavisam netālu no iepriekšējās jauno auto kapsētas atrodas šī vieta. Pirmajā brīdī varētu likties, ka šeit atrodas lielizmēra autostāvvieta, tomēr šī ir kārtējā vieta, kur glabājas Nissan nepārdotās automašīnas.

6-12

Daudzi noteikti domās, kāpēc gan lielie autoražotāji vienkārši nevar samazināt auto ražošanas gaitu. Lai šādu darbību veiktu būtu nepieciešams slēgt vairākas rūpnīcas, kā arī atlaist tūkstošiem strādnieku un tas viss tikai tādēļ, lai samazinātu konveijera lentes lēnāku darbību. Un pats galvenais iemesls, ja lielie autoražotāji slēdz kaut vai pāris rūpnīcas, ciešs arī neskaitāmi uzņēmumi, kas izgatavo šo automašīnu detaļas, beigu beigās cietēji ir visi. Un pats labākais risinājums, lai nekas tāds nenotiktu ir šis – jauno automašīnu kapsētas.

6-12

Kā rāda statistika, tad katru mēnesi no lielākajiem auto ražošanas konveijeriem tiek noņemti simtiem tūkstošu jaunu auto, tomēr pārdot izdodas tikai piekto vai sesto daļu. Ja paskatāmies uz jaunajām un attīstītajām valstīm, tad varam saprast, ka katrā ģimenē ir vairāk nekā viena automašīna, bet kurš gan negrib jaunu automašīnu?

7-6

Pirms vairākiem gadiem auto ražotājiem bija teiciens : “Ja kādam salūzt automašīna, mēs iegūstam jaunu pircēju,” diemžēl šāda sistēma mūsdienās vairs nedarbojas un ja kādam salūzt automašīna, tad nekas cits neatliek kā tikai to salabot.

9-4

Cilvēki mūsdienās vairs nav spējīgi pirkt automašīnas katru gadu, ja agrāk laiki bija labāki, tad tagad ir pienācis tas laiks, kad cilvēki nespēj nopirkt jaunu automašīnu pat reizi piecos gados. Vai spējat iedomāties cik lieli cipari stāv šajās jauno auto kapsētās?

16-1

Laiks iet un šī situācija ar katru dienu kļūst aizvien sliktāka. Automobiļu ražotāji gandrīz katru gadu izlaiž jaunus automašīnas modeļus, līdz ar to, ja kāds pērk jaunu automašīnu, tad šis cilvēks visticamāk izvēlēsies jaunāko automašīnas modeli. Tieši šī iemesla dēļ šajās jauno automašīnu kapsētās stāv tik daudz jaunu un nepārdotu automašīnu, kuras laikam ejot kļūst par vecām un nevienam nevajadzīgas, tāpēc arī neviens vairs tās nepērk. Laikam ejot šīs iespējas tikai samazinās, jo kāpēc gan lai kāds maksātspējīgs pircējs pirktu iepriekšējās paaudzes automašīnas modeli, ja iespējams piemest nelielu naudu savā īpašumā iegūt pavisam jaunu modeli ar daudz labākām tehnoloģijām. Beigu beigās šīs automašīnas šeit paliks stāvot, bet ticiet vai nē, katru mēnesi visā pasaulē rodas aizvien vairāk un vairāk šādas vietas, tāpēc jāsāk aizdomāties, kas notiks vien pēc pāris gadiem.

Lapas: 1 2

 • Tiek paziņots,

  0 8140

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV