Lūk cik vienkāršā veidā Tu vari uzzināt, kurš Facebook Tevi ir bloķējis un izdzēsis no draugu loka - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lūk cik vienkāršā veidā Tu vari uzzināt, kurš Facebook Tevi ir bloķējis un izdzēsis no draugu loka

0 comments

 

Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi kādreiz ir bloķējuši vai pilnībā dzēsuši no tava kopējā draugu loka? Kā izrādās, tad to ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību var izdarīt pavisam vienkārši un tas neaizņem daudz laika, lai varētu atklāt, kuri no taviem draugiem tad ir tie īstie nodevēji.

Jāņem vērā fakts, ka mūsdienās internets ir ieņēmis pavisam nopietnu, nozīmīgu un vairāk nekā svarīgu lomu teju vai ikviena cilvēka ikdienā. Šajā laika posmā mēs nevaram iedomāties dzīvi bez internta, jo lielākā daļa pakalpojumu ir jāizdara tieši internetā vai ar tā starpniecību. Un, protams, šeit runa iet arī par sociālajiem tīkliem, bez kuriem nevar iztikt desmitiem miljonu cilvēku katru dienu un viņiem dzīve bet interneta pārklājuma vienkārši nav iedomājama.

Tieši nesen ir parādījusies pavisam unikāla iespēja, kā vari uzzināt informāciju par visiem saviem draugiem, kuri Tevi kādreiz ir izdzēsuši vai bloķējuši no sava draugu joslas. Viens no galvenajiem iemesliem var būt tāds, ja pēkšņi redzi, ka krities tavs draugu skaits, vai arī vairs nevari atrast konkrēto cilvēku ko meklē, jo tad viņš Tevi jau ir paspējis bloķēt.

Tieši tāpēc rodas pats galvenais jautājums, kāpēc tad šis cilvēks to ir izdarījis, tomēr pats galvenais ir uzzināt, kas tieši viņš bija un kā to visu noskaidrot? Tas ir daudz vienkāršāk, nekā varētu domāt! Tagad ir īstais laiks uzzināt, kuri ir tie draugi, kuri Tevi bloķējuši vai izdzēsuši no Facebook draugu kontaktu saraksta.

Lai Tu varētu pārvaldīt draugu sarakstu, Tev nepieciešams spraudnis ar nosaukumu “Who deleted me” (Latviski – Kurš mani izdzēsa). To vari atrast sava pārlūka spraudņos, ko iedāvā katrs interneta pārlūks. Jāuzpiež tikai pievienot un varēsi sākt izmantot. Tas pilnība ļaus Tev sekot līdzi pilnīgi visiem saviem draugiem un tas sūtīs paziņojumu, ja kāds Tevi izdzēsis vai bloķēs.

Tas viss strādā tik tiešām vienkārši un saprotami! No tavas pirmās ielogošanā sistēma piefiksēs visus tavus esošos draugus, katru reizi, kad apmeklēsi vietni un tad katru nākamo reizi tas salīdzinās ar katru iepriekšējo reizi, redzot izmaiņas un dodot rezultātu par tiem draugiem, kuri Tevi būs izdzēsuši vai bloķējuši no Tava draugu loka.

Specifiskā programma Tevi informēs par tiem cilvēkiem, kuri Tevi izdzēsuši no draugu loka, kā arī par tiem, kuri Tevi bloķējuši. Programma uzreiz paradīs paziņojumu, ja redzēs izmaiņas un Tu uzreiz zināsi, kurš no taviem draugiem ir šis nodevējs.

 • Šomēnes liela

  0 696

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 725

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1522

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 1000

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 862

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV