Ļoti traģiski : "Mans vīrs ir varonis, taču gribu, lai viņš nomirst!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ļoti traģiski : “Mans vīrs ir varonis, taču gribu, lai viņš nomirst!”

0 comments

Kad svēti soli, ka mīlēsi kādu slimībā un veselībā, gan labos laikos, gan ne tik labos, tu nekad neiedomājies, kādi varētu būt ne tik labie laiki. Nav iespējams iztēloties, kā jūtas sieviete, no kuras vīra palikusi pāri vien tukša čaula.

“Neviens nespētu iztēloties to, ka sieva var vēlēties, lai viņas vīrs nomirst, jo nespēj redzēt viņu tādā stāvoklī. Bet es esmu to visu izjutusi. Un es tur nespēju neko darīt.” Pagājušajā jūlijā mans 43 gadus vecais vīrs, ar kuru esmu laulāta 15 gadus, kā arī mūsu piecus gadus vecās meitiņas tēvs, kurš strādā policijā, negadījuma laikā tika notriekts no motocikla un gandrīz gāja bojā.

Katru dienu viņš arvien mazāk ir tas cilvēks ko mīlu un es zinu, ka arī viņš labāk vēlētos nomirt. Tomēr likumdošana aizliedz man atturēt mediķus no dzīvības uzturēšanas iekārtu atslēgšanas, jo mans vīrs nav atstājis šādu vēlmi rakstītā veidā.

Kā viņa sieva un tuvākā ģimenes locekle, es viņu pazīstu vislabāk. Mēs abi apspriedām, ko darīt, gadījumā, ja viens no mums būtu nonācis veģetatīvā kondīcijā, tomēr mēs savas vēlmes oficiāli neapstiprinājām. Kādēļ gan tas būtu jādara? Pols sešus gadus dienēja Līča karā un Ziemeļīrijā, pirms kļuva par policistu uz vēl 11 gadiem.

Mēs iepazināmies 1995. gadā un apprecējāmies piecus gadus vēlāk. 2011. gadā piedzima mūsu brīnišķīgā meitiņa Ella, Pols viņu neprātīgi mīlēja. Mūsu brīnišķīgo ģimenes dzīvi uz mūžu salauza pagājušā gada 3. jūlija notikums. Pulksten 20.00 es noskūpstīju vīru uz atvadām…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Slimi! "Tagad

  0 7452

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 33806

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 3968

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more
 • Māte Facebookā

  0 23033

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 21902

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV