Ļoti būtiska informācija visiem tiem iedzīvotājiem, kuriem Steidzami nepieciešams noformēt jaunu ID vai Pasi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ļoti būtiska informācija visiem tiem iedzīvotājiem, kuriem Steidzami nepieciešams noformēt jaunu ID vai Pasi!

0 comments

Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldes (PMLP) nodaļā beidzot atsākusies klientu apkalpošana rindas kārībā, kas iepriekš nenotika jau ļoti ilgu laiku un cilvēki bija vairāk nekā pārskaitušies, taču tagad viss būs pilnībā mainījies uz labo pusi, vai nebūs nepieciešams iepriekšējais pieraksts, kurš bija nezin cik tālu un nemaz nerunājot par to laika ilgumu, kas būtu tam visam vajadzīgs, tomēr tas ir tikai iesākums!

Tomēr iedzīvotājiem skaidri jārēķinās ar to, ka atnākot uz nodaļu taisīt jaunus dokmentus, līdzi pavisam obligāti vajadzēs veco pasi, kā arī elektronisko identifikācijas karti, lai varētu saprast konkrēto personu un lai nebūtu nekādu muļķīgu pārpratumu. Attiecīgi tālāk dokumentus būs jāatdod pārvaldes dienesta strādājošajiem. Tālāk jau rindas kārtībā būs iespējams noformēt tikai pases un elektroniskās identifikācijas kartes. Tomēr šajā situācijā svarīgi atcerēties, ka uzturēšanās atļaujai noteikti būs nepieciešams veikt iepriekšēju un laicīgu pieraksts, tas šajā gadījumā nekur nebūs pazudis, tomēr iedzīvotājiem ir vēl jārēķinās ar konkrētām lietām.

Attiecīgajā situācijā klienti tiks automātiski apkalpoti pēc tādas secības, pēc kādas ieradīsies iekštelpās, lai nebūtu nekādu pārpratumu, jo iepriekš tā mēdza notikt. Taču attiecībā uz konkrēto pakalpojumu saņemšanu noteikti nāksies uzgaidīt kā nekā gaidāma liela rindas kārtība, jo pašlaik ir ļoti liela noslodze, nemaz nerunājot par esošo situāciju nodaļās, kas izveidojusies saistībā ar Ukrainā notiekošo, jeb bēgļiem, kas ierodas valstī.

Par vienkāršu piemēru runājot Rīgas nodaļās dienas iesākumā klientiem izsniegs konkrētu numuriņu skaitu pēc kuriem tad attiecīgi arī apkalpos visus sanākušos, bet reģionālajās nodaļās numuriņi tiks doti tikai pakāpeniski dienas laikam ejot. Piemēram Siguldas filiāle turpinās klientus apkalpot, kas iepriekš pierakstījušies rindā, bet savukārt uz Līvāniem izbrauks tikai pēc konkrēta iepriekšējā pieraksta, ko ir ļoti svarīgi atcerēties!

Jāņem vērā, ka arī pēc 16. Maija, paralēli apkalpošanai rindas kārtībā turpināsies konkrēto pakalpojumu saņemšanas secība pēc iepriekšējā tipa pieraksta, kurš nekur nav pazudis, tomēr jārēķinās, ka šobrīd rindas ir tik tiešām garas un noteikti jāsaprot, ka brīžiem vajadzēs uzgaidīt krietni ilgāk nekā parasti.

 • Fantastiskas ziņas

  0 1169

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3067

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9417

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 569

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25164

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV