Lieliskas ziņas! Viena no Itāljas mazpilsētām ir uzveikusi koronavīrusu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lieliskas ziņas! Viena no Itāljas mazpilsētām ir uzveikusi koronavīrusu

0 comments

Sākotnējā Itālijas neuzmanība īsā laikā ļāva viņu valstij kļūt par otro visvairāk sagūstīto valsti pasaulē ar Covid-19. Tomēr tajā pašā laikā Itālijai ir pilsēta, kurā situācija ir daudz labāka, nekā citās Itālijas pilsētās.  Tieši Vo apgabalā valsts ziemeļdaļā pirmais upuris nomira 22. februārī. Kad netālu no  Vo Euganeo sākās epidēmija –  netālu no Venēcijas, visiem 3400 cilvēkiem tika pārbaudīts koronavīruss, neatkarīgi no simptomiem.

Analīzes bija pozitīvas trīs procentiem cilvēku, katru inficēto ar simptomiem bija desmit vīrusa nēsātāju bez slimības pazīmēm. Viņi visi, kā arī kontakti ar viņiem bija izvietoti stingrā izolācijā, lai neapdraudētu citus cilvēkus, kuri varētu inficēties ar koronavīrusu.

Pēc desmit pārbaudes dienām tika atkārtotas analīzes, un pacientu skaits bija samazinājies par 90 procentiem. “Ja viņus neatklātu, infekcija turpinātu izplatīties,” intervijā britu laikrakstam Financial Times saka eksperimentā piedalījies Londonas Imperial College koledžas profesors Andrea Kressanti.

Arī Pasaules Veselības organizācija ir aicinājusi visas valstis aktīvi veikt koronavīrusu testus savām populācijām, sekojot Dienvidkorejas un Taivānas piemēram. “Pārbaudes bija ārkārtīgi svarīgas, tās izglāba daudz dzīvību,” stāsta mērs Džuliano Martini. Tagad plānots veikt 11 000 analīzes dienā visā Veneto reģionā. Tomēr līdz šim situācija Itālijā parasti ir ļoti saspringta.. Bergamo ziemeļos katru dienu mirst apmēram 70 līdz 90 cilvēku. Mirušajiem trūkst vietas, un tiek iesaistīts armijas transports, lai mirušos nogādātu kremēšanā citās pilsētās.

Avots

 • Čeku Dedzināšanas

  0 662

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1866

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3292

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2794

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1831

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV