LIDL Latvija meklē strādāt gribošos un sola maksāt daudz vairāk nekā vidēji citviet - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

LIDL Latvija meklē strādāt gribošos un sola maksāt daudz vairāk nekā vidēji citviet

0 comments

Labas ziņas no “LIDL Latvija” mazumtrdzniecības uzņēmuma. Jau šodien tikušas izsludinātas vairāk nekā 1000 darba vietas visā Latvijā. Tajā skaitā Rīgā, Valmierā, Liepājā, Venstpilī, Tukumā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ogrē un Jelgavā.  Jāņem vērā, ka darbā tiek aicināti visi strādāt gribošie, līdz ar to nekāda atlases kārtība lielā mērogā noteikti nebūs.

Tāpat jāpiemin, ka iepriekšējā mazumtridzniecības, kā arī loģistikas darba pieredze visiem strādāt gribošajiem kanditādiem nemaz nebūs vajadzīga un tās ir ļoti labas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, kuri, iespējams nevar atrast sev nepieciešamo darbu patreizējos apstākļos.

Jau kopš pirmās darba dienas uzņēmums nodrošinās profesionālu apmācību par pilnu atalgojumu katram jaunajam darbiniekam. Pieteikties uz “Veikala personāla” un “Noliktavas personāla” vakancēm var “Lidl” vietnē www.nacuzlidl.lv.

“Esam uzcēluši “Lidl” loģistikas centru Rīgā un mūsuveikalu tīkla celtniecības darbi strauji turpinās visā Latvijā. Tagad ir pienācis laiks šīm ēkām dot dvēseli – sākt veidot enerģiskasveikalu un loģistikas centra darbinieku komandas, kas nodrošinās veiksmīgu “Lidl” startu Latvijas tirgū,” izteicās LIDL LATVIJA galvenais valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Jozefsons uzsvēra arī to, ka uzņēmums lepojas ar iespēju radīt vairāk nekā 1000 darbavietu visā Latvijā (arī reģionālajās pilsētās) un nodrošināt vietējiem cilvēkiem labi apmaksātas darba vietas.

Lidl Latvija personāla nodaļas  galvenā vadītāja Anželika Razgale paskaidroja, kā Lidl organizēs komandu nākotnes veikalam un loģistikas centram: “Dinamika, vienlīdzība un komandas darbs ir uzņēmuma iekšējās kultūras būtība. Lidl mums ir īpaša darba metode.”

Visa veikala komanda strādā kopā, Lai saņemtu preces, saliktu tās plauktos un apkalpotu klientus kasē un maiznīcās, tādējādi nodrošinot veikala ikdienas darbību – Tas ir tas, kas mūs atšķir no citiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem. “

“Lidl veikalu vadītāji un reģionālie vadītāji gandrīz divus gadus ir izgājuši profesionālas apmācības citās Lidl valstīs / reģionos, lai kļūtu par prasmīgākajiem cilvēkiem savā jomā un vadošajām veikalu komandām. Turklāt katrs jaunais darbinieks Lidl veikalā un loģistikas centrā apmācības laikā saņems īpašu profesionālo apmācību un saņems pilnu algu.

“Es vēlos uzsvērt, ka mūsu darbinieku atalgojuma sistēma ir ļoti taisnīga, jo katra darba minūte tiek aprēķināta pēc minūtes un tiek samaksāta laikā.”

Lidl “Darbinieku alga būs lielāka nekā vidēji nozarē.” Lidl Latvija “garantē ikvienam darbiniekam Veselības apdrošināšanas polise beidzas pēc trīs mēnešu izmēģinājuma perioda, “jo darbinieku veselība ir mūsu galvenā prioritāte,” uzsvēra Razgale.

Kā jau ziņots, LIDL bija viens no lielākajiem vācu kapitāla investoriem Latvijā 2019. gadā. Šobrīd uzņēmums koncentrējas uz sava loģistikas centra pabeigšanu Rīgā un veikalu tīkla izveidi visā Latvijā. Pirms veikala atvēršanas Lidl piegādās vietējiem patērētājiem augstas kvalitātes produktus par visiem piedāvātajām cenām.

Avots

 • Tiek paziņots,

  0 8168

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2091

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 894

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV