LIDL Beidzot atklāti paziņo algas lielumus, kādas tiek maksātas darbiniekiem Rīgā! Algas milzīgas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

LIDL Beidzot atklāti paziņo algas lielumus, kādas tiek maksātas darbiniekiem Rīgā! Algas milzīgas

0 comments

LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem savos veikalos un citās vietās. Viņi sola lielākas algas par vidējo nozares algu, un šis sauklis skan visapkārt jau ilgu laiku, jo tieši tas bija, kas piesaistīja lielu darbinieku skaitu. Faktiski tieši šī kampaņa ir padarījusi uzņēmumu tik populāru, jo LIDL cenšas piesaistīt darba meklētājus, stāstot, ka viņi šeit saņems lielāku atalgojumu nekā jebkur citur šajā nozarē, kas gan ir labs sauklis, klāt piesaistot cilvēku uzmanību.

LIDL Liepājas, Valmieras un Jēkabpils reģionos nodarbina aptuveni 150 cilvēkus. Savos sludinājumos viņi norāda, ka viņu darbinieki saņem algu par katru nostrādāto minūti, un tāpēc viņiem tiek maksāta ļoti precīza alga. Taču minimālā stundas alga šajās jomās ir 5,40 eiro, kas ir augstāka par vidējo likmi. Neskatoties uz to, stundas likme joprojām pieaug, jo apstākļi turpina uzlaboties un jau patreiz stundas likme varētu būt vēl lielāka, taču šoreiz laiks aplūkot uz galvenajiem sludinājumiem un algas lielumu Rīgā, kas tiešām parāda, ka algas ir iespaidīgas!

Pie tam, tiem darbiniekiem, kuri būs iesnieguši savas algas nodokļu grāmatiņas, tiek, piemērots minimālais atbrīvojums 300 eiro apmērā, taču šī summa jau ir palielināta, kas attiecīgi turpina celt esošo algas summu vēl lielāku.  Pašlaik cilvēki var jau kā minimums saņem vismaz 800  mēnesī, bet alga atkal pieaugs tikai tad, ja darbinieka apgādībā būs bērns vai vairāk bērnu. Jāpiebilst, ka, lai gan galvaspilsētā ir augstāka minimālā alga un solās maksāt vairāk nekā reģionos, alga tomēr var būt mazāka, nekā darbinieks varētu sagaidīt galvaspilsētā.

Darbiniekiem pēc trīs mēnešu darba tiek maksāta veselības apdrošināšana un citi pabalsti, kas noteikti piesaistīs daudz jaunu cilvēku darba piedāvājumam, jo ​​tas ir tik labs. Noliktavas strādnieku atalgojuma likme ir 6,60 eiro stundā, pie tam šis cipars šobrīd varētu būt jau vēl krietni lielāks, kas nešķiet daudz, taču tā ir lielāka par minimālo algu seši eiro stundā.

Lidl Latvijā jau iepriekš izsludināja vairāk nekā 1000 vakanču, un ar katru mēnesi šis skaits pieaugs, jo palielinās atvērto veikalu skaits.

 • Tiek paziņots,

  0 8154

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2091

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 893

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV