Levits šodien ir brīdinājis : "Ja Covid-19 situācija neuzlabosies, sekos vēl citi ierobežojošie pasākumi" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Levits šodien ir brīdinājis : “Ja Covid-19 situācija neuzlabosies, sekos vēl citi ierobežojošie pasākumi”

0 comments

Pašlaik jāņem vērā, ka patreizējie un stingrie Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktie ierobežojumi, kuri traucēt patreizējo dzīvi pilnīgi visiem, ir nepieciešami, bet ja esošā situācija neuzlabosies, ir iespējami vēl daži, tā Latvijas Televīzijas raidījumam ar nosaukumu “Rīta panorāma” izteicās valsts prezidents Egils Levits.

Tāpat vēl esot iespējami vēl daži citi pasākumi, ja palūko, kā tad pašlaik rīkojas vēl citas pasaules valstis. Piemēram dažas valstis ir noteikušas pilnīgu un totālu lokdaunu jeb mājsēdi, teica prezidents.

Prezidents nopietni izteicies un uzskata, ka jaunais veselības ministrs un visa pārējā valdība lems par to, vai tas tiešām būs nepieciešams. Tieši tāpat viņš izteicās, ka cilvēkiem vajadzētu iedomāties, kas tad būtu noticis, ja līdzšinējie ierobežojumi un visi pasākumi nemaz nebūtu veikti.

Tomēr neskatoties uz to, ka saslimstība pašlaik ir ļoti augstā līmenī, tā pašlaik ne pārāk pieaug, bet arī ne pārāk samazinās, kas pēc prezidenta teiktā, jau parāda, ka ieviestie ierobežōjuma pasākumi zināmā mērā ir efektīvi un nodrošina to, ka situācija nav arī pārāk slikta.

Levits izteicās arī par to, ka vēl ir daži pasākumi, kuri droši vien tomēr būs nepieciešami, ja konkrētie skaitļi ilgākā laika posmā neies uz leju un situācija neuzlabosies jau drīzākajā laika periodā.

Līdz ar to, tas nozīmē, ja situācija paliks nemainīgas un nekas turpmāk neuzlabosies, varēsim sagaidīt vēl jaunus ierobežojumus, lai gan brīžiem šķiet, ka esošie ierobežojumi jau ir viss maksimālais, tomēr kā izrādās tā nebūt nav.

Jau iepriekš tika paziņots par to, ka valstī noteiktie ar Covid-19 visi saistītie ierobežojumi un komandantstunda nedēļas nogalēs būs spēkā līdz pat 25. janvārim. Tā ceturtdien nolēma Ministru kabinets.

Tāpat uz divām nedēļām pilnībā tiks pagarināti, jau pašlaik spēkā esošie ierobežojumi pakalpojumu, kā arī tirdzniecības jomās. Tāpat jāņem vērā, ka tas pats attiecas uz visu izglītības nozari.

Jāpiemin, ka Covid-19 ierobežošanai visā valstī no 9. Novembrā līdz 7. Februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un uz laiku ir nenoteikta virkne ar ierobežojumiem.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 202

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3830

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3400

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5030

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4393

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV