Lauris Reiniks iekūlies pamatīgās problēmās - Tagad nākas par to atbildēt - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lauris Reiniks iekūlies pamatīgās problēmās – Tagad nākas par to atbildēt

0 comments

Latvijā ļoti labi pazīstamais un zināmais mūziķis Lauris Reiniks ir nonācis savdabīgās problēmās. Viņam pašlaik ir nācies skaidroties par savā Instagram ievietoto video, kurā acīmredzami viņš vāra dzīvus vēžus. Viņš pats izteicās : “Nu, kā tad Jūs nolīgojāt draugi?” “Vai visi dzīvi, sveiki un veseli?” “Es jā (Jāņu rītiņā gan bija tā, kā bija.)”

Pie pievienotā video Lauris Reiniks izteicies, ka vēži gan vairs nav sveiki un veseli. Vai tas tika domāts ar humoru vai jāuztver pavisam nopietni?

Viņš pats piebilda klāt : “Pirmo reizi es izbaudīju šāda tipa prieciņus. Un uzzināju, ka Latvijā tagad dzīvo tie negantie Amerikāņu vēži, kas tika saķerti un izvārīti. Ko es par to teikšu? Process bija ļoti interesants, nekā tā ir gaļa no spīlēm un astes.”

“Tas ir tāpat kā ar semuškām. Riktīgi knaksties un nosit laiku. Bet beigās jau tāpat ļoti garšīgi un labi.” Taču tagad Reinikam ir nācies taisnoties par savu izdarīto rīcību, jo ļoti daudzi cilvēki komentāris izteikušies par to cik nikni ir. Daži no tiem :

“Nenormāli sadistiski!”, “Rik visu, kas kustas”, “Visnežēlīgākās būtes uz pasaules ir cilvēks”, “Cilvēki (Ja Jūs vispār tā var nosaukt) Liekat dzīvus vēžus vārīties un priecājieties par to, prātiņ nāc mājās taču! Vajag domāt ar savu galviņu, nevis sekot ībļiem un padomāt, ka vēži ir pārtika un itkā viņi neko nejūt.”

Lauris uzreiz steidzās sevi aizstāvēt “Man saimnieki skaidroja, ka šie ir signālvēži jeb Amerikāņu vēži. Kāds tos ir ievedis Latvijā un tie ir ļoti ātri savairojušies. Viņi nav pavisam jauki, jo terorizē un iznīcina mūsu pašu vēžus, kā arī citas radībiņas upēs. Šos pat tieši iesaka ķert un ēst.”

“Es, protams, saprotu, ka skatīties video kā gatavo varētu būt nepatīkami, taču, ko es tur varu darīt. Tā tas ir jau no laika gala. Arī restorānu virtuvēs labāk neiet, lai neredzētu, kā tur tiek gatavotas citas līdzīgas maltītes.”

 


Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4143

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10605

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV