Latviju satricina prātam neiedomājamais! Ticis atklāts, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nedrīkstēja saņemt! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latviju satricina prātam neiedomājamais! Ticis atklāts, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nedrīkstēja saņemt!

0 comments

Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām ir tāda, ka esošā situācija Latvijā nav tā iespaidīgakā un ar katru nākamo dienu joprojām turpina pasliktināties, nemaz nerunājot par to, ka vēl ir rudens un nav pat sākusies ziema, kur salīdzinot ar pagājušo gadu bija paši sliktākie rezultāti, tieši šī iemesla dēļ var aizdomāties par to, kas tādā gadījumā notiks ziemā. Par milzīgu nožēlu Latviju satricinājusi prātam neiedomājams notikums, kas šo visu situāciju liek salīdzināt ar kādu meksikāņu seriālu.

Oficiāli jau ir ticis paziņots, ka Latvijā daļa pusaudžu ir tikuši vakcinēti ar tādām tipa vakcīnām, kuras viņi nekad un nekāda gadījumā nedrīkstēja nedz saņemt, nedz potēt, tā vēsta elektroniskajā formā iznākošais laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze.” Izstrādātajā vakcinācijas rokasgrāmatā jau tika skaidri paziņots, ka Latvijā šobrīd pusaudžus drīkt potēt tikai un vienīgi ar : “Pfizer/BioNTech” vakcīnu “Comirnaty” un “Moderna” vakcīnu “Spikevax”.

Un ņemot vērā šī brīža situāciju jebkādu citu vakcīnu izmantošanu bērnu, kā arī pusdaudžu vakcinācijai pret vīrusu ir pilnībā aizliegta. Taču pašlaik publiski pieejamā informācija apstiprina un norāda, ka vairāk nekā 100 jauniešu vecumā no 12 līdz pat 17 gadiem tikuši sapotēti ar Janssen un AstraZeneca potēm, kuras nemaz vēl nav atļautas bērnu un jauniešu vakcinēšanais, jo tās vēl nav pārbaudītas uz jauniešiem un pat nav zināms, kādas sekas tas var atstāt uz gados jaunajiem cilvēkiem, kas jau paspējis izraisīt pamatīgu rezonansi.

Patreizējā oficiālā informācija norāda uz to, ka 117 jaunieši vecumā no 12 – 17 gadiem tikuši vakcinēti ar Janssen, savukārt 26 gadījumos tas bijis ar AstraZeneca. Tomēr abas vakcīnas pagaidām vēl nemaz nav atļautas izmantot bērnu un pusdaudžu potēšanai, kas esošajā situācijā vispār liek aizdomāties, kas šobrīd ir tik ļoti nepareizi un kas varēja ielaist tik milzīgu un pamatīgu kļūdu, ka tiek riskēts ne tikai ar bērnu veselībām, bet pat dzīvībām?

Atskatoties tagad, pēc tam, kad tas viss notika, Pavļuts neatkāpās no amata, lai gan vairākas ietekmīgas amatpersonas bija izteikušās, ka viņam amats būtu jāpamet. Pats Pavļuts joprojām sēž savā amatā, un šķiet, ka itkā nekas nebūtu noticis, bet situācija valstī joprojām pasliktinās.. Pēc visa incidenta viņš teica, ka tā ir vienkārši cilvēciskā kļūda, jo kuram gan nevar gadīties?

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4353

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5419

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV