Latviju satricina prātam neaptveramais! Atklājies, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nedrīkstēja saņemt! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latviju satricina prātam neaptveramais! Atklājies, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nedrīkstēja saņemt!

0 comments

Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā turpina pasliktināties, nemaz neņemot vērā to, ka rudens ir tikai iesācies un aizritējušas vien 18 dienas, kas liek domāt par to, kas vispār notiks tālāk, ja šī brīža situācija eskalējas tik ļoti ātri. Diemžēl Latviju satrcinājusi prātam neaptverams notikums, kas liek šī brīža situāciju salīdzināt jau ar kādu meksikāņu seriālu, bet diemžēl tā ir realitāte.

Ticis paziņots, ka Latvijā daļa pusaudžu ir tikuši potēti ar tādām tipa vakcīnām, ar kurām vinus nemaz nedrīkstēja un bija aizliegts vakcinēt, vēsta elektroniskajā formā iznākošais laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze.” Izstrādātajā vakcinācijas rokasgrāmatā skaidri ir ietverta informācija, ka Latvijā šobrīd pusaudžus drīkst potēt tikai ar konkrētām potēm “Pfizer/BioNTech” vakcīnu “Comirnaty” un “Moderna” vakcīnu “Spikevax”.

Pilnīgi jebkādu citu vakcīnu izmantošanu bērnu, kā arī jauniešu potēšanai pret vīrusu ir pilnīgi un kategoriski aizliegta. Tomēr pašlaik jau publiski pieejamā informācija norādījusi, ka vairāk nekā 100 jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem tikuši sapotēti ar “Janssen” un “AstraZeneca”, ar vakcīnām, kuras vēl nemaz nav atļautas bērnu un jauniešu potēšanā, jo tās nav pārbaudītas uz jauniešiem un nav zināmas, kādas sekas tas var atstāt uz gados jaunākiem cilvēkiem, kas izraisījis milzu rezonansi visā valstī.

Oficiālā informācija liecina, ka līdz pagājušajai nedēļai 117 jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem potēti ar “Janssen”, savukārt 26 gadījumos ar “Astra Zeneca”. Joprojām abas vakcīnas pagaidām vēl nav atļautas izmantot bērnu un jauniešu potēšanai, kas liek aizdomāties, kas šobrīd ir nepareizi un kurš varēja ielaist tik milzīgu kļūdu, ka tiek riskēts ar bērnu veselību un pat dzīvību?

Jāatgādina, ka pēc notikušā Pavļuts nav atkāpies no sava amata, lai gan to pieprasīja ne tikai cilvēki, bet arī augstāka mēroga personas, tomēr viņš joprojām sēž savā veselības ministra krēslā un brīdi domā, ko darīt tālāk, pie tam situācija turpina tikai pasliktināties un reālu labumu pašlaik mēs vienkārši neredzam, viņš vien izteicies, ka tā esot bijusi vien cilvēciska rakstura kļūda, kuram gan negadās, vai ne…

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2123

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5862

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2959

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV