Latviju satricina, kas neaptverams! Atklājās, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nemaz nedrīkstēja saņemt! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latviju satricina, kas neaptverams! Atklājās, ka daļa cilvēku potēti ar vakcīnām, kuras nemaz nedrīkstēja saņemt!

0 comments

Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši jārēķinās ar daudz un dažādām lietām, par kurām iepriekš pat nespējām iedomāties. Lai arī kopējā situācija ir bēdīga, lietas palēnām beidzot sāk kļūt labākas, jo vairs nav noticis liels lēciens augšā, kā tas bija iepriekš līdz šim. Taču par lielu nožēlu Latviju ir satricinājis, kāds prātam neaptverams fakts, jo šī brīža situāciju kopumā varētu salīdzināt ar meksikāņu seriālu, tomēr pie mums tā visa ir realitāte.

Esošā informācija jau vēsta, ka valstī daļa pusaudžu ir tikuši vakcinēti ar potēm, ar kurām nekad un nekādā gadījumā līdz esošajam brīdim nedrīkstēja potēt. Respektīvi, tās bija aizliegts potēt vispār, tā vēsta elektroniskajā formā iznākošais laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze.” Pašlaik gan konkrētajā izstrādātajā vakcinācijas rokasgrāmatā skaidri norādīts, ka patreiz Latvijā pusaudžus drīkstēja potēt ar esošām vakcīnām kā : “Pfizer/BioNTech” vakcīnu “Comirnaty” un “Moderna” vakcīnu “Spikevax”.

Un pilnīgi jebkādu citu vakcīnu izmantošanu bērnu un jauniešu vakcinācijai pret konkrēto vīrusu ir pilnīgi aizliegta. Jāņem gan vērā, ka pašlaik jau publiski pieejamā informācija norādījusi, ka vairāk nekā 100 jauniešu vecumā no 12 līdz 17 gadiem jau tikuši sapotēti ar AstraZeneca un Janseen tipa vakcīnām, kuras vēl nemaz pat nebija atļautas jauniešu, kā arī bērnu starpā, jo itin nekādā veidā nav pārbaudītas uz jauniešiem un nav pat vispār zināms, kādas varētu būt sekas uz gadiem jaunākiem gada gājuma cilvēkiem, kas jau paspējis izraisīt tik tiešām milzu rezonansi, nemaz nerunājot par to, ka Pavļuts jau atkārtoti nonācis situācijā, kur būtu nepieciešams atstāt krēslu, bet viņš tikai turpina aizbildināties.

Oficiālā informācija skaidri norāda, ka 117 jaunieši vecumā no 12 līdz 17 gadiem tikuši vakcinēti ar Janssen, bet 26 gadījumi bijuši ar AstraZeneca. Joprojām abas vakcīnas nav atļautas bērnu potēšanai, kas vispār liek aizdomāties, kas tad šobrīd ir tik ļoti nepareizi un kā vispār, kas tāds varēja tikt pieļauts, nemaz nerunājot, ka runa iet ne tikai par bērnu veselību, bet dzīvību.

Tomēr jāņem vērā, ka pēc šī konkrētā incidenta Pavļuts pat netaisījās atkāpties no sava amata un vienkāši aizbildinājās par to, ka tā ir bijusi cilvēcīga rakstura kļūda un katram tā varot gadīties.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4361

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2303

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5421

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV