“Latvijā uzliesmojums vēl ir priekšā. Būs tikai trakāk un smagāk.” Profesore nāk klajā ar nepatīkamu vēsti - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Latvijā uzliesmojums vēl ir priekšā. Būs tikai trakāk un smagāk.” Profesore nāk klajā ar nepatīkamu vēsti

0 comments

Koronavīrus Covid – 19 joprojām strauji turpina izplatīties un cilvēku interesēs ir tas, vai šo visu var samazināt un kas īsti notiks tālāk. Latvijas galvenās Infektoloģijas centra pārstāve Ludmila Vīksna stāsta, ka Latvijā saslimtību vilnis visticamāk būs tikai vēl priekšā, tā ziņo raidījums “BezTabu.”

Apskatoties Eiropas fiksētos skaitļus, situācija ne visur ir stabila. Par galveno piemēru varam ņemt Itāliju, Spāniju, Franciju, Vāciju un Apvienoto Karalisti, kurās ir tūkstošos un pat desmitiem tūkstošos inficētie ar Koronavīrusu Covid – 19.

Arī Latvijā tikai nesen sāka skaits pieaugt, tomēr šis cipars paliek aizvien lielāks. Labās ziņas ir tādas, ka par laimi Latvijā letālu gadījumu vēl nav.  Neskaitāmi cilvēki ir atgriezusies no ārzemēm, tāpēc Latvijā uzliesojums vēl ir tikai priekšā. Būs tikai trakāk un smagāk. Paldies, protams Dievam, ka inficēto skaits aug pakāpeniski un pagaidām ir iespēja nodrošināt ļoti labu diagnotiku, gan kvantitātes, gan kvalitātes ziņā, izteicās Latvijas Infektoloģijas centra speciāliste Vīksna.

“Katrs jau to karantīnu izdzīvo citādāk. Kāds to uztver kā atvaļinājumu, bet kāds vairs nesaņem algu vai pat zaudē darbu. Tiem domas, protams, ir smagākas. Tā kā jau divas nedēļas atrodamies karantīnā, noskaņojums slīd uz leju, to nevar noliegt,” stāsta Zane.

“Pirmā nedēļa karantīnā bija galīgi norakstāma, taču šonedēļ gan es, gan draugi cenšamies ieviest kaut kādu rutīnu – celties astoņos, pastrādāt, pavingrot, palasīt grāmatu. Arī mājās esot, dienu vajag sastrukturēt, citādi var iegrimt depresijā. Ja dzīve rit karantīnā, tad tiešām vajag dienas plānu, citādi jau kļūsim par tādu bezjēdzīgu, skumju dārzeni,” turpina Zane.

 • Čeku Dedzināšanas

  0 745

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more
 • Latvijas Ministru

  0 1907

  Premjerministrs Krišjaninis Kariņš (JV) pēc īpašās valdības ceturtdienas sanāksmes žurnāl

  View more
 • Viņķele negaidīti

  0 3316

  Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņoju

  View more
 • Ministru prezidents

  0 2797

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1839

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV