Latvijā saslimušais ārsts ir nācis klajā ar tiešām nopietnu paziņojumu visai tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latvijā saslimušais ārsts ir nācis klajā ar tiešām nopietnu paziņojumu visai tautai

0 comments

Kristaps Šablinskis ir Latvijas ārsts, kurš pats publiski atzina to, ka saslima ar koronavīrusu Covid-19 un pašlaik atrodas pašizolācijā.  Viņš izteicies, ka visiem pacientiem, kuri ir saistīti ar kardiovaskulārajām slimībām, kā arī smēķētājiem ir daudz lielāks risks nomirs no koronavīrusa. Tā izteicās topošais kardiologs Kristaps Šablinskis un vēlas par to brīdināt jebkuru citu cilvēku, kam ir šādas slimības un tie, kas smēķē.

Neskatoties pat uz to, ka pašlaik un vēl ļoti ilgi galvenā uzmanība tiks pievērsta tieši koronavīrusam, mediķis kolēģiem jau izteicies, ka pacienti vairāk mis tieši no kardiovaskulārajām slimībām, nekā no paša koronavīrusa. Līdz šim oficiāli ir apstiprināts, ka no koronavīrusa šogad ir miruši jau 12 cilvēki, taču tieši no kardiovaskulārajām slimībām ap 15 000 cilvēku.

Mediķis ļoti lielu uzmanību pievērsa tam, ka pašlaik pacienti ar akūtu koronāro sindromu daudz mazāk, vai pat vispār nevēršas pēc palīdzības pie mediķiem, kas ir ļoti, ļoti bīstama izvēle un tagad pat varētu teikt – tendence. Pašlaik krasi pieaug to pacienut skaits, kas tiek stacionēti ar kardiogēnu šoku.

Šablinskis izsakās : “Arī manā praksē, es tiešām saslimu ar koronavīrusu Covid-19, pacienti ar koronāro sindromu cietās un vispār nevērsās pēc palīdzībes pie mediķiem, jo vienkārši baidījās, ka slimnīcā varētu saslimt ar Covid-19.”

Mediķis ļoti strikti uzsvēra to, ka cilvēkiem, kam ir akūts  koronārais sindroms, vai arī cita tipa akūti kardioloģiski stāvokļi – nekavējoties ir jāvēršās pēc palīdzības, neskatoties uz to, ka slimnīcas tiek uzskatītas par paaugstinātajām riska zonām.

Tāpat viņš saviem kolēģiem demonstrēja pētījuma galvenos mērījumus, kuri ļoti uzskatāmi pierāda, ka lietojot sejas masku, risks inficēties ar vīrusu var samazināties. Taču uzsvēra arī to, ka nevajag nemaz kleot, bet arī sarunājoties no cilvēka mutes izdalās sīkas un smalkas siekalu daļinas, kuras var izraisīt saslimšanu.

Lasi vēl : Skumīga ziņa! Mirusi Latvijā ļoti zināma un atpazīstama persona

Avots

 • Fantastiskas ziņas

  0 1143

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3066

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 566

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV