Latvijā nupat stāsies spēkā jauni un stingri ierobežojumi! Kā tas tagad ietekmēs cilvēkus? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latvijā nupat stāsies spēkā jauni un stingri ierobežojumi! Kā tas tagad ietekmēs cilvēkus?

0 comments

Līdz ar esošo publikāciju izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, spēkā jau ir stājies Ministru kabineta lēmums, kas ļoti strikti ierobežo Krievijas pilsoņu – Šengenas īstermiņa vīzu turētājus. Konkrētāk – ieceļošanu Latvijā bez konkrētiem mērķiem, tūrismam, atpūtai un tamlīdzīgi. Tomēr jāņem vērā, ka tas nav vienīgais noteikums, kas pašlaik stingri un nopietni jāņem vērā, pateicoties esošai un globālai situācijai. Tas acīmredzami parāda, ka tiek pieņemti ļoti stingri ierobežojumi Krievijas pilsoņu ieceļošanai Latvijā un ar to viss nebeidzas!

Ārlietu Ministrija jau vairākas reizes akcentējusi, ka šī agresorvalsts un to pilsoņu brīva ceļošana vairs netiks pieļauta, kad šīs valsts bruņotie spēki ir brutāli iebrukuši Ukrainā. Tas ir ne tikai amorāli, bet arī pilnībā pārkāpj visas robežas. Papildus tam, tas rada milzīgus drošības riskus, kā arī politiskas provokācijas teju vai katru dienu. Un kāpēc gan, lai, kas tāds pašlaik tiktu pieņemts kā norma? Arī šajā situācijā ir nelieli izņēmumi, tomēr kopumā noteikumi ir ļoti strikti un atspoguļo jauno kārtību, kā viss notiks arī turpmāk.

Jaunajos noteikumos būs daži izņēmumi, tostarp neliegs ieceļot personām, kuras tiek politiski vajātas vai atrodas citās humāni smagās situācijās. Ieceļošana tiks atļauta ilgtermiņa vīzu turētājiem no ES, Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīm vai Šveices uzturēšanās atļaujas vai Šengenas zonas dalībvalstīm. Tomēr jāņem vērā, ka katrs gadījums tiks vērtēts ļoti individuāli un nekas tik viegli vairs neies cauri, kā tas bija iepriekš.

Ieceļot varēs Latvijas valstspiederīgo ģimenes locekļi – laulātie, vecāki, vecvecāki, bērni, mazbērni un apgādājamie, ziņo nra.lv.Turklāt valstī varēs ieceļot ES, EEZ vai Šveices valstspiederīgo ģimenes locekļi, transporta un pasažieru pakalpojumu sniedzēju darbinieki, kravas vai tehnisko reisu apkalpes locekļi, kas ieceļo un izceļo Latvijā, pildot darba pienākumus, kas, protams, ir attiecīgi saprotams, jo tie ir darba pienākumi.

Tiks atļauts iebraukt arī jūrniekiem, kuriem jābrauc uz un no darba uz kuģa. Ieceļošana iespējama arī personām, kas ieceļo humānu apsvērumu dēļ, Latvijā dislocēto vai norīkoto Krievijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību darbiniekiem un viņu ģimenēm, Krievijas diplomātiskajiem vai “pagaidu” diplomātiskajiem kurjeriem.

Rezultātā Latvija, Lietuva un Igaunija vienojušās par tūlītēju reģionālo risinājumu Krievijas ceļotāju plūsmas ierobežošanai, tādējādi samazinot drošības riskus, gaidot kolektīvu rīcību no Eiropas Savienības. Lēmums pieņemts saskaņoti, sadarbojoties Latvijai, Lietuvai un Igaunijai un stāsies spēkā vienlaikus visās trīs Baltijas valstīs 19.septembrī.

 • Beidzot Tiek

  0 2196

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9862

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2752

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5094

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV