Latvijā ar Covid-19 inficējušies vēl 13 cilvēki. Nākamnedēļ noteikti varam sagaidīt stingrus ierobežojumus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latvijā ar Covid-19 inficējušies vēl 13 cilvēki. Nākamnedēļ noteikti varam sagaidīt stingrus ierobežojumus

0 comments

Latvijā, pagājušajā diennaktī kopumā tikuši kontatēti 13 jauni Covid-19 koronavīrusa gadījumi, tā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) jaunākā un apkopotā informācija. Pēdējās diennakts laikā Latvijā kopumā veikti 1715 testi. No tiem reģistrēti 13 jauni saslimšanas gadījumi.

Šobrīd SPKC rīcībā esošā informācija jau liecina, ka divi saslimušies ir atgriezušies no ārvalstīm – viens no Krievija, bet otrs no Spānijas. Savukārt pieciem saslimušajiem bijis kontakts ar tiešu Covid-19 pacientu. Tieši saistībā ar trim cilvēkiem SPKC darba versija ir tāda, ka viņiem ir bijis kontakts ar ārzemnieku privātā pasākuma laikā. Taču šī informācija vēl tiks izpētīta.

Vēl trim saslimušajiem ir sākta saziņa un tiks izmeklēts, kur viņi varētu būt inficējušies ar koronavīrusu. Latvijā kopā ir veikti 163 769 izmeklējumi. Kopumā saslimušas 1154 personas un 1019 izveseļojušās, savukārt 30 mirušas.

Šis ir nopietns pamats valdībai sākt domāt par stingrākiem ierobežojumiem jau no nākamās nedēļas. Tas skaidrojams ar to, ka trīs dienu laikā konstatēti 17 jauni saslimšanas gadījumi. Veselības ministrija un SPKC jau brīdinājusi, ja vairākiem Covid-19 inficētajiem cilvēkiem nebūs izsekojams infekcijas avots, pavisam noteikti nāksies atgriezties pie stingrākiem ierobežojumiem.

Tas kopējo situāciju padara daudz nepatīkamāku, jo pagājušajā diennaktī inficēto skaits palielinājās vēl par 13 cilvēkiem, kas ir milzu negaidīts lēciens. Jāņem vērā, ja rīt un parīt būs līdzīga situācija ar inficētajiem un netiks atklāti īstie inficēšanās avoti, tad pavisam noteikti varam sagaidīt atpakaļ stingrus ierobežojumus.

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4127

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10604

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV