Latvietes brauciens uz LIDL 2! Pierāda, ka iztērējot 100 Eiro LIDL var dzīvot 2 Mēnešus! Latvijā tie būtu 400 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Latvietes brauciens uz LIDL 2! Pierāda, ka iztērējot 100 Eiro LIDL var dzīvot 2 Mēnešus! Latvijā tie būtu 400

0 comments

Otrais brauciens Šauļu Lidl – šoreiz ar domu nopirkt visu uz diviem mēnešiem, kas, šķiet, ir izdevies, jo nopirkts ir tik tiešām ļoti daudz, pie tam šķiet, ka mazliet pārāk daudz. Cilvēku, protams, šoreiz ir krietni mazāk nekā iepērkoties pirms Ziemassvētkiem, taču jāsaka, ka cilvēku šeit netrūkst, gandrīz visas stāvvietas ir aizņemtas, bet par to šoreiz nav stāsts! Stāsts ir par to, par cik mazāk naudiņām visu var sapirkt tepat kaimiņos, nekā pie mums piemājas veikalos, lai arī tas brīžiem pat šķiet dīvaini.

Tiem, kas nav lasījuši iepriekšējo stāstu, pirms apmēram mēneša izbraucu uz Lidl Mažaiķos, kur mēģināju nopirkt visu svētkiem par 100 eiro un pietika vairāk nekā mēnesim, beigu beigās tas tik tiešām arī izdevās. No iepriekšējās reizes aatlikušās lietas — eļļa, makaroni, sviests, margarīns, šampūns, šķidrās ziepes un dažādi citi sīkumi, kas noteikti nav obligāti, lai tiktu uzskaitīti, jo paliek pāri tiešām daudz, ja ikdienās nepatērē milzīgos apjomos. Tātad, bez papildu domām, ko es nopirku šoreiz un vai tas viss tik tiešām pietiks diviem mēnešiem? Izskatās, ka jā!

Ticiet vai nē, bet parasta paka ar baltmaizi, kas bija salīdzinoši liela maksāj vien 21 centu! Vai esat kādreiz pirkuši tik lētu maizi? Jā! nepārlasījāties, milzīgs baltmaizes kukulis maksā 21 centu. Tuvākais latviešu ekvivalents ir Fazer un citas tostermaizes, kas maksā aptuveni ap Eiro vai pat dārgāk. Ļoti iespaidīgs sākums, vai ne? Maize bija ļoti laba, protams paņēmu pilnus 5 kukuļus, neskaitot bulciņas, maize tur tiešām maksāja dažas kapeikas, bet garšoja pavisam lieliska un nav sliktāka, ja šajā situācijā, kāds domās, ka pa tik lētu cenu noteikti garšoja ne pārāk labi.

Tālāk visur mirdzēja augļi un dārzeņi. Kartupeļi ir tikai 17 centi kilogramā! Kur mūsu veikalā to var iegādāties tik lēti? Turklāt kartupeļi ir lieli, skaisti iesaiņoti un tīri. Nopirku arī apelsīnus, ja pareizi atceros, par kādiem 77 centiem, un ananāsus, kas bija tikai 1,19 Eiro par kilogramu. Seko sīpoli, kivi un citi nelieli kārumi, kas arī cenu ziņā bija ļoti lēti.

Bet smieklīgākās lietas sākas tad, kad pietuvojies gaļai. 0,89 centi par 500 gramiem maltās gaļas (cūkgaļas)! Tieši tādu pašu preci par tik lētu cenu līdzīgos veikalos Latvijā nevar nopirkt, pat ja tas nav vienāds iepakojums, pat ja tas ir izpārdošanā, pat ja termiņš beigsies rīt! Vidējā cena Latvijā ir ap 1,49 par šādu iepakojumu. Paņem un iemet saldētavā uz mēnesi vai diviem!

Iepriekš izmēģināju makaronus, tie garšoja labi, ne ar ko neatšķiras no citu zīmolu makaroniem, un tika gatavoti ar citiem ēdieniem. Cena 0,23 centi. Iespaidīgi, vai ne?

Sasaldē zirņus un burkānus. Tie, kas taisa sautējumus un visādas lietas – ziniet, ka Latvijā šādi wrapi maksā ap 1 € vai pat vairāk! Ja pareizi atceros, tie bija 0,49 centi katrs.

Nopirka arī jogurtu par 25 centiem gabalā. Benzīns ir 0,99 centi litrā, savukārt daudzas citas lietas lielākoties ir zem 1 eiro. Krēms 30% par 75 centiem un vairāk. Šī nekādā ziņā nav reklāma, bet gan pierādījums tam, ka lidl nav viss slikts – protams, šeit ir pāris produkti, kas iegādes brīdī nebija tik lieliski, taču varu droši teikt, ka 90% tādi ir.

 • Visus Latvijas

  0 222

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6871

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2982

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3265

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2983

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV