Kristīnes Misānes māsa nākusi klajā ar diezgan nopietnu paziņojumu! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kristīnes Misānes māsa nākusi klajā ar diezgan nopietnu paziņojumu!

0 comments

Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru Dānijas puse gatavojas izdot Dienvidāfrikas Republikai (Dienvidāfrika), ir runājusi Misānes misijas pārstāve Marita Batraks. Sarakstā ar Jauns.lv Batraka noliedz Misānes bijušā dzīvesbiedra Johanna Groblera apvainojumus un sīki izklāsta aizkulises strīdā ar Dienvidāfrikas ģimeni.

Tomēr 14. februārī Dānijas rajona tiesa nolēma Misāni paturēt apcietinājumā, kas nozīmē, ka viņa tiks atbrīvota ceturtdien, 20. februārī, saņemot atļauju. Telefona sarunā ar Jauns.lv 19. februārī Kristīnes Misānes māsa, atsaucoties uz savu advokātu Dānijā, sacīja, ka Dānijas puse uz laiku ir apturējusi izdošanas procesu.

Atbildot uz Groblera apgalvojumiem, Mārīte Batraka sākotnēji raksta: “Mēs jau esam pazīstami ar Johanna Groblera apmelošanu un sagrozītajiem faktiem. Informācija, kas parādījās sociālajos tīklos, nav nekas jauns. Tie ir citi meli, ar kuriem mēs esam saskārušies iepriekš. Mans mērķis ir nevis “mazgāt netīro veļu”. Tāpēc es sociālajos tīklos nekomentēju. Es dodu tikai zināmu informāciju, lai jūs pats varētu novērtēt situāciju. “

Saskaņā ar pretējo, dienvidu tiesu medicīnas eksperts savulaik ieteica mazai meitenei palikt pie tēva. Tiesu ekspertu pieņēma darbā ar [Kristīnes Misānes un Johanna Groblera] savstarpēju vienošanos. Vai tas viss ir taisnība? “Dienvidos nekad netika pieņemts darbā medicīnas eksperts.

Nodarbinātā Irma Šutte ir tikai sociāla darbiniece, bez psihologa vai tiesu medicīnas eksperta kvalifikācijas. Viņa veica izmeklēšanu par abiem vecākiem pirms vardarbības un pirms pagaidu aizsardzības rīkojuma saņemšanas. Kliedzienu tiesa neiecēla, bet viņu izvēlējās Johans Groblers un Kristīna Misāne piekrita, jo citas iespējas nebija. Tomēr tas ir tikai sākums!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Nu jau

  0 2110

  Ja iepriekš Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps par situāciju īpaši nopietni ner

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 7584

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Ļoti SVARĪGI

  0 11078

  Bonnas slimnīcas vācu virusoloģijas institūta vadītājs Henriks Štriks intervijā laikrakstam

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 5080

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more
 • Delfi paziņo,

  0 2034

  Daudzi cilvēki ir nesaprašanā par to, ka oficiālais Latvijas medijs Delfi.lv 03.04.2020 bija iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV