Klajā nākusi ļoti skumja ziņa par populāru un zināmu sievieti... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Klajā nākusi ļoti skumja ziņa par populāru un zināmu sievieti…

0 comments

Pēc ārvalstu plašsaziņas līdzekļu ziņām, piektdien Pakistānas lidmašīna Airbus A320 avarēja karači kopienas dzīvojamajā rajonā valsts dienvidos, nogalinot 97 cilvēkus, tostarp slaveno Pakistānas modeli Zara Abida, viņa bija plaši pazīstama teju vai visā pasaulē, kas ir vēl nepatīkamāk.

“Modes industrija aviokatastrofā ir zaudējusi Zaru Abidu,” mikroblogošanas vietnē Twitter pauda dizainere Hadidža Šaha. Fotogrāfs, kurš fotogrāfēja modeli, sacīja, ka ar Zara uzņemtie fotoattēli vienmēr ir enerģijas un vitalitātes pilni. Tiek ziņots, ka pēc traģiskā modeļa viņa brālis devās uz lidmašīnas avārijas vietu, lai atrastu viņas atliekas.

Instagram Zara Abida ir 80 000 sekotāju. Ironiski ironiski, bet viņas pēdējais sociālais foto bija lidmašīnā. Lai arī šī bija fotomāksla, Zaras sekotāji redzēja zīmi. Zem fotoattēla modele rakstīja: “Lidojiet augstu. Ļoti augstu.”

Piektdien Karači dienvidu pilsētas apdzīvotā vietā avarēja Pakistānas lidmašīna Airbus A320, kurā gāja bojā 97 cilvēki un divi izdzīvoja. Sindas Veselības ministrija sestdien paziņoja, ka Pakistānas pasažieru lidmašīna “Airbus A320” piektdien avarēja dzīvojamā rajonā Karači dienvidu pilsētā, nogalinot 97 cilvēkus.

Visu nogalināto pasažieru un apkalpes ķermeņi tika atrasti avārijas vietā pie pilsētas lidostas. Glābšanas operācija tika pabeigta sestdienas rītā. Pakistan International Airlines lidmašīna pacelsies no Lahoras, Pakistānā, un tai jānosēžas Karači Starptautiskajā lidostā Ginzā.

Lasi vēl : Autovadītāj uzmanies! Eksperti atklāj, kā daudzviet tiek čakarēti cilvēki! Ielej 60 litrus bākā, iekšā patiesībā 55 : 

Avots

 • Ministriem pie

  0 837

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4176

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1728

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3040

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3234

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV