Ķīnā Šodien ir izsludināta ārkārtas trauksme dēļ Koronavīrusa otrā viļna. Tiek noteikta izolācija 108 Milljoniem cilvēku - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ķīnā Šodien ir izsludināta ārkārtas trauksme dēļ Koronavīrusa otrā viļna. Tiek noteikta izolācija 108 Milljoniem cilvēku

0 comments

Grūti to iztēloties, tomēr veseliem 108 Miljoniem iedzīvotāju, ko varētu salīdzināt ar vairāk neā 54 Latvijām – Ķīnas Ziemeļaustrumu provincēs cilvēkiem piespiedu kārtā atkal ir jādodas karantīnā. Panika sākusies tādēļ, ka noticis Koronavīrusa jauns uzliesmojums konkrētajā provinces reģionā un tas ir radījis jaunas un pamatotas bažas par epdiēmijas otro vilni, ziņo Amerikas Savienoto Valstu oficiālā aģentūra “Bloomberg”

Jāņem vērā, ka iepriekš Ķīna ieviesa stingrus ierobežojumus un noslēdza veselas pilsētas, līdz ar to lielākoties izdevās pakļaut kontrolei koronavīrusa izplatīšanos pilnībā. Tomēr tagad pēc jaunajiem un lokāliem uzliesmojumiem Ķīnas Ziemeļaustrumu provincē ir pamatīgi pieaugušas bažas par inficēšanās otro vilni.

Jaunie karantīnas pasākumi ir strikti noteikti Ķīnas Ziemeļaustrumu provincēs Liaoninā un Dzjiliņā. Konkrētais solis radījis lielu neizprati daudzos iedzīvotājos, kuri uzskatījuši, ka smagais posms Koronavīrusa epidēmijā jau sen ir aiz muguras.

Tieši jaunu inficēšanās gadījumu skaits Ķīnas Ziemeļaustrumos sāka acīmredzami pelielināties pirms 14 dienām. Šobrīd vēl nav izskaidrots, kas tieši izraisījis jauno inficēšanās vilni. Taču vietejās provinces amatpersonas pauž viedokli, ka vīrusa atgriešanos varētu būt veicinājuši cilvēki, kas atgriezušies no Krievijas, kur jau šobrīd vērojama strauja vīrusa izplatība.

Koronavīrusa Covid-19 izplatība aizsākās Ķīnas pilsētā Uhaņā, kas esot noticis pagājušā gada beigās. 2020. gada Marta beigās Ķīna oficiāli paziņojusi par epidēmijas pilnīgu apturēšanu un tās uzveikšanu. Saskaņā ar Ķīnas oficiālajiem datiem, kopumā inficējušies vairāk nekā 84 tūkstoši cilvēki, no kuriem ~ 4600 miruši.

Lasi vēl :  Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

 • Latvijā ar

  0 2081

  Latvijā, pagājušajā diennaktī kopumā tikuši kontatēti 13 jauni Covid-19 koronavīrusa gadīj

  View more
 • Baņķis pavisam

  0 2837

  Gaidāms, ka no 11. maija līdz rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs retrgrādās ci

  View more
 • Viņķele nāk

  0 3219

  Ja ar Koronavīrusu inficēto skaits turpinās pieaugt vai saglabās līdzīgu gaitu, tad valdība t

  View more
 • Slimību profilakses

  0 2907

  Vērtējot šīs nedēļas saslimstības gadījumus ar Covid-19, ja epidemioloģiskās izmeklēšana

  View more
 • Ķīnā pamatotas

  0 6412

  Mongolijas iekšējā reģionā Ķīnā ir sacelta pamatīga trauksme, jo ir aizdomas, ka kāds slim

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV