Ķermenis jūt, kad nāve stāv līdzās. Zinātnieki sapratuši, kā cilvēks tiešām sajūt nāves tuvošanos - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ķermenis jūt, kad nāve stāv līdzās. Zinātnieki sapratuši, kā cilvēks tiešām sajūt nāves tuvošanos

0 comments

Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izskaidrojama un grūti saprotama. Jāņem vērā, ka zinātnieki joprojām strādā pie metodes, lai noskaidrotu kādēļ viss strādā tieši tā, kā tas strādā. Pie tam jāņem vērā, ka neviens nevar izprast kā tieši rodas sajūtas, emocijas, dusmas un pārejās lietas. Laiks ķerties klāt pašam galvenajam, līdz pat šim brīdim tiek skaidrots un stāstīts, tas īsais sajūtu mirklis pirms nāves.

Daudzi ārsti jau ir teikuši, ka daudzi pacienti zina ātrāk, nekā ārsts to brīdi, kad viņi mirs. Viņu konkrētās dzīvības funkcijas var pat uzlaboties, tomēr viņi jūt, ka gala beigas ir ļoti tuvu. Jāņem vērā, ka cilvēki tiešām tic, ka mums piemīt sestais prāts un bieži jau atvadās no ģimenes laicīgi.

Tas nav gana izplatīts mīts, tomēr daudzi stāsta, ka tiešām jūt nāves tuvumu. Jāņem vērā, ka tas tik tiešām biedē, lai gan no otras puses daudzi to uzskata par labu zīmi, jo ir laiks atvadīties no visiem tuvajiem.  Citi cilvēki apgalvo, ka vispār tādas lietas nevar būt. Un tie brīži, kad pirms nāves cilvēi atvadās no saviem mīļajiem esot vienkārsi sakritība un vispār neesot saistīts ne ar ko citu.

Interesanti, bet pētījums, kas tika veikts Kentas universitātē Psiholoģijas skolā, kurā tika pārbaudīta reālā iespējamība, ka cilvēki sajūt savu nāvi caur aromātu. Vismaz, kurš bija vadošais pētnieks konkrētajā pētījumā analizeja miršanas procesa laiku. Atklājās, kad cilvēka ķermenis mirst, tad konkrētā procesa laikā izdalās daudz un dažādi aromāti.

Viens no aromāties bija putrescine, kas esot izdālīšanās procesā. Cilvēki pat neapzināti atpazīst šo aromātu un zemapziņā klāt nāk vēstījums par to, ka nāve tik tiešām ir tuvu. Pēc Vismaz veiktajiem eksperimentiem izmantojot putrescīna amonjaka un ūdens aromāti dalībnieki tik pakļauti vairākiem aromātiem. Pēc tam tika pētīta viņu reakcija. Dalībnieki putrescīnu salīdzināja ar negatīvām īpašībām, lai gan iepriekš šādu smaržu nebija zinājuši.

Viņš jau iepriekš bija veicis pētījumus, kuri parāda saikni starp emocijām un aromātu. Atsevišķas smaržas lika justies izbiedētiem un pat saspringiem, kas vairāk vai mazāk apstiprina viņa veikto pētījumu par nāves tuvošanos, kas cilvēkos ar smaržas izteikto klātbūtni notiek neapzināti.

Lasi vēl : Šodien ir paziņota ļoti svarīga informācija visiem valsts iedzīvotājiem

 • Ministriem pie

  0 1002

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4198

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1728

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3041

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3234

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV