"Kaut kas Prātam neaptverams!" Latvijā labi pazīstams cilvēks brīnās par nepieļaujamu situāciju slimnīcā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Kaut kas Prātam neaptverams!” Latvijā labi pazīstams cilvēks brīnās par nepieļaujamu situāciju slimnīcā!

0 comments

Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanību piesaistīja kāda vīrieša publikācija. Diemžēl, tas viss ir krietni nepatīkamāk nekā varētu domāt. Jāņem vērā, ka šī ziņa lielākajos medijos ir topā un cilvēki pat nezina kas īsti pie tā visa ir vainojams. Jāsāk ar to, ka vīrietis paziņojis, ka Rīgas Austrumu klīnikas universitātes slimnīcā (RAKUS), kas pazīstams ar vārdu “Gaiļezers”, neesot ļauts viņam apmeklēt savu slimo sievu, kura vēlāk slimnīcā nomirusi. Vīrietis par šo situāciju paziņojis internetā un nu šim pievērsies arī Latvijā ļoti atpazīstams cilvēks.

Andris Reizenbergs izsakās : “Es skatos Panorāmu un brīnos, kā slimnīca varēja neielaist vīru pie smagi slimās sievas? Tas ir vienkārši, kas prātam neaptverams.” Uz viņa tvītiem tika izteiktas daudzas atbildes un viena no populārākajām bija tāda, ka tas neesot bijis izņēmums, tā esot sistēma. Jau ticis ziņots, ka LTV raidījums Panorāma klāstīja, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) ir sākta pamatīga iekšējā pārbaude par ārstes rīcību, neļaujot paša vīram apmeklēt savu smagi slimo sievu, kur aizgāja mūžībā intensīvajā terapijas nodaļā.

Jau saistībā ar notikušo saistībā nācis klajā RAKUS galvenās Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītājs Guntis Karelis un to visu nosaucis par ļoti nelaimīgu pārpratumu. Viņš izteicās : “Es tiešām gribētu izteikt līdzjūtību klīnikas un slimnīcas vārdā par šo visu bēdīgo iznākumu par pacientes “aiziešanu”. Un par savstarpējo empātiju, kas neizveidojās starp pacientu un ārstu.”

Jau vairākās ziņās norādīts, ka šis gadījums satricinājis sociālos tīklus, kuros savu personīgo sāpi izteica arī Vladis Spāre. Tas taču ir vairāk nekā loģiski, ka ikviens sev mīļa cilvēka tuvinieks vēlas pavisam cienīgā veidā atvadīties un tas ir tikai normāli. Tomēr slimnīca to liedz…

Sociālajos tīklos cilvēki vairāk nekā skaidri neslēpj savas pamatotās dusmas par šādām situācijām, kas tuvinieki netiek ielaisti palātās, lai tikai varētu atvadīties no prom ejošā cilvēka un pat ja tiek, tad ne visi tuvinieki, bet tikai viens no izredzētajiem. Vai tas maz ir godīgi pret ģimeni un aizejošajiem?

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV