Katru vakaru pirms dodies gulēt, iedzer šo maisījumu un izvadīsi ārā pilnīgi visus toksīnus, ko pa dienu būsiet uzkrājuši - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Katru vakaru pirms dodies gulēt, iedzer šo maisījumu un izvadīsi ārā pilnīgi visus toksīnus, ko pa dienu būsiet uzkrājuši

0 comments

Lieki teikt, ka mūsdienās gan sievietēm, gan vīriešiem visgrūtāk sadedzināt taukus ir tieši starp vēdera apvidu un protams, kājām! Kamēr Jūs guļat, ķermenis automātiski sadedzina taukus, un tas nozīmē, tikai efektīvas priekšrocības tavam ķermenim.

Ja Tu gulēsi pietiekami ilgi, vismaz astoņas stundas, tad tavs ķermenis atgūst un attīsta muskuļus, taču miega laikā tad itin nekādīgi neskars taukus.

Lai atbrīvotos no toksīniem, kas uzkrājušies tavā organismā, kā arī tikt vaļā no kuņģa dedzināšanas un liekajiem tauciņiem, ir jāattīsta vielmaiņas process, un to visu var panākt arī guļot, ir tikai jāzina kā to pareizi izdarīt!

Un tieši šī iemesla dēļ ir tapis šis brīnišķīgais mikstūras veida padzēriens! Pats svarīgākais ir tas, lai pirms došanās gulēt, jūs noteikti vismaz divas stundas nebūsiet ēduši, tā vietā paņemiet un izdzeriet šo maisījumu un Jūs redzēsiet izmaiņas! Taču, kādas tās būs un kādi būs ieguvumi?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Visā Latvijā

  0 933

  Jau iepriekš tika ziņots, ka ceturdienas pēcpusdienā un vēlāk ejot laikam uz vakaru, Latvijā

  View more
 • Vētras laikā

  0 1128

  Daba un tās katastrofas var radīt milzīgus postījumus. Lieli plūdi, zemestrīces, mēdz atstā

  View more
 • Latviešu ģimenes

  0 613

  Lieki teikt, ka uz ārvalstīm pārceļas daudzi, tomēr šis stāsts izceļas lielākoties, nekā c

  View more
 • Alus ražošana

  0 42

  Šā gada četros mēnešos Latvijā kopumā saražoti 23,633 miljoni litru alus, kas ir par 10,3% v

  View more
 • Šajā pilsētā

  0 1076

  Vai esi kādreiz bijis Augsburgā? Ja jā, tad tevi noteikti pārsteidza šī unikālā pilsēta. Z

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV