AKTUĀLI

“Katru dienu lūdzos, lai mājās atgrieztos vesela un neievainota” – Noticis milzu skandāls Bērnu Aprūpes Centrā

0 comments

Lieli strīdi satraukuši Rēzekni, starp Rēzeknes Bērnu sociālo pakalpojumu centra bijušajiem un esošajiem darbiniekiem. Bijušie darbinieki teikuši, ka sociālo pakalpojuma centrā mītošie audzēkņi ir gandrīz vai noziedznieki, bet esošie darbinieki teikuši, ka pavisam noteikti tiek aprūpēti visi sociālā centrā esošie audzēkņi. Rēzeknē plašu atsaucību saņēmusi kādas Bērnu sociālo pakalpojumu centra bijušās darbinieces vēstule laikrakstā ”Rēzeknes vēstis”, kura bijusī darbiniece ir pastāstījusi realitāti par saviem darba pārdzīvojumiem. Viņa ar skarbiem vārdiem pastāsta par centra vadību un audzēkņiem, kuri draud ar nažiem audzinātājām, un nevienam netraucēti, skatās pornofilmas. Viņa raksta:

”Audzēkņi pie tā visa jau pieraduši, tāpēc ir pārliecināti, ka sodu pavisam noteikti nedabūs.” Rezultāts būs tikai tad, ja darbinieki un audzēkņi ir apvienojušies kā vienotā komandā, kā arī, neaizmirsīsim par vadību. Tai jābūt darbiniekus atbalstošai, lai kopā apdomātu, kā būtu labāk rīkoties ar audzēkņiem. Šis teiktais diemžēl, neattiecās uz bērnu centru. Esot jaunajam darbiniekam, vadība teica, ka bērnu centrā neviens nevēlas strādāt, un vajag izdarīt tā, lai vecie darbinieki aiziet prom, un atbrīvotos jaunās darba vietas. Skats uz šo situāciju ir pavisam citādāks.

Šajā darbā strādājot, domāju par to kā izdzīvot, lai aizejot uz darbu no rīta, arī vakarā  pārnāktu mājās. Darba diena spēj būt ļoti neparedzama, audzēkņi dara tikai to, ko paši vēlas, jo vadība un darbinieki nav vienoti saskaņojuši kā pareizāk būtu apieties ar šiem audzēkņiem. Ir saplānotas darbības un nodarbību shēmas gan pašiem sociālajiem darbiniekiem, gan vadībai, taču žel atzīt, ka tas viss ir tikai rakstīts uz papīra.

Piemēram, ja darbinieks saķeras ar kādu audzēkni, vainīgs un par savu rīcību atbildošs, būs sociālais darbinieks. Visi audzēkņi apzinās, ka sodīti netiks, tāpēc drīkst atļauties darīt to, ko paši grib, tā teikt, apstākļi sakrīt ar ierasto mājas vidi.

Audzēkņi slepus spiego sociālos darbiniekus un met ar makaronu šķīvjiem.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Breds Pits

  0 401

  Slavenības savas dzimšanas dienas svin ar vērienu, tam līdzi nāk arī grandiozas un dārgas dā

  View more
 • Andrim Bulim

  0 231

  Apskatot slavenību un populāru cilvēku sociālos tīklus un vietnes, var secināt arī dažas dī

  View more
 • Nedz podagra,

  0 1985

  Daudz P,C,K vitamīnus satur upeņu lapas. Jā, parastas upeņu lapas! Vēl tās spēj ārstēt un n

  View more
 • Psihologi ir

  0 1542

  Bieži vai reti, bet raudāt raud ikkatrs Zemes iedzīvotājs, tas ir viens no emociju izpausmes vei

  View more
 • Mūsu pašmāju

  0 2046

  A-Eiropas solists Artūrs Duboks bija ieturējis pauzīti mūzikas lauciņā, bet tagad atgriezās a

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV