Kas atgadījies ar Ģirti Ķesteri? Cilvēki satraucas par aktiera veselību - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kas atgadījies ar Ģirti Ķesteri? Cilvēki satraucas par aktiera veselību

0 comments

Pandēmijas laikā slavenā Dailes teātra aktieris ĢirtsĶesteris 14. februārī svinēja savu 57. dzimšanas dienu. Vienmēr slaidais un burvīgais aktieris ļoti strauji pieņēmies svarā un televīzijas seriāla “Nemīlētie” skatītaji, nu ir pauduši satraukumu par to, vai Ģirtu Ķesteri nav piemeklējušas kādas veselības problēmas.

“Ģirts Ķesteris” patlaban ir viens no radošo profesiju pārstāvjiem, kuram par darbu nav jāraizējās. Viņš ne tikai filmējas televīzijas seriālā “Nemīlētie”, bet arī ļoti aktīvi stradā pašā Dailes teātrī, kur arī šajā pandēmijas laikā noris spraigs izrāžu gatavošanās process, kas itin nemaz nav vienkāršs. Tieši šīs izrādes top tā sauktajā depozītā un brīdī, kad “luksaforā” iedegsies zaļā gaisma, visi jaundarbi, kas radīti pandēmijas laikā beidzot varēs piedzīvot dienas gaismu. Tomēr, kas īsti noticis ar Ģirtu Ķesteri?

Zaudēta pašcieņa  pandēmijas laikā “Šajā laikā ir kaut kas, kas uzrunā ikvienu, neatkarīgi no tā, kāda ir viņu nodarbošanās – ir iespēja katru dienu satikt sevi. Un tas ne vienmēr ir tik patīkami. Jums nav ko slēpt. Ne par piedāvājumu, ne par darbs, lai nepārpūlētos. Tad tu skaties spogulī un pārliecinies pats.  To parāda ārējais spogulis. Nu tur ir daudz lielāki eksistenciāli samilzumi un augoņi. Un tad saproti – nu, pavēro vien sevi no malas; nemaz nav tik vienkārši…” izteicās Ķesteris.

Pēc Ķestera teiktā, gandrīz katrs cilvēks gandrīz viena gada atlaišanas laikā jutās “piespiests grūtībās”. “Kad pazuda pašnovērtējums, es arī vairākus mēnešus dzīvoju pilnīgā haosā. Citiem vārdiem sakot, daudzi viedokļi, uz kuriem jūs parasti paļāvāties.  Jūs vairs nesūdzaties par to, kā rīkoties citādi. Dariet. Vienkārši pieņemiet to, kas ir. Tomēr tas ir svarīgi – visu laiku – kā teica Pēteris Kļava, vadot plānu pirms desmit gadiem, “uzskata Ģirts un piebilst: “Paskaties, kas notiek ap tevi un citiem.

Uz jautājumu, kāpēc viņš ir pieņēmies svarā, Ķesteris sirsnīgi pasmaidīja: “Apaļi vaidziņi, tas taču ir skaisti! Kāpēc jūs neļaujat man dzīvot ar savām vājībām un trūkumiem? Skaistums ir tāds, ka es to varu atrisināt. Šī ir situācija! Cilvēki apmeklē sporta zāli un cīnās ar lieko svaru – kāpēc, jūsuprāt, es esmu izņēmums?  “Bet par prieku jau  mēnesi esmu motivēts atgriezties slaidā kunga formā.”

Uz jautājumu, kā būt ar lieko svaru, Ķesteris atklāti atzina: “Agrāk es regulāri nodarbojos ar fiziskiem vingrinājumiem, bet tagad jau kādu laiku biju palaidies. Atliek tikai nedaudz ielaist un tas vairs nerūpējies tik ļoti kā par sevi agrāk. Tomēr tagad viss uzlabojas un drīzumā viss atkal būs labi.

Avots

 • Vīrs viņu

  0 8

  Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei - Alisei bija regulāri ķīmijterapij

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2043

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3918

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV