Kariņš steidz laicīgi visus brīdināt par tuvāko nākotni : "Tas būs neizbēgami!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš steidz laicīgi visus brīdināt par tuvāko nākotni : “Tas būs neizbēgami!”

0 comments

Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņš uzsvēra, ka esošā situācija itin nemaz nav tik labvēlīga, kādai tai vajadzētu būt. Lai arī laiks turpina tikšķēt uz prieku, tomēr esošie notikumi ir ļoti stagnējoši un nekādas labās pazīmes par to vispār neliecienot. Tagad Ministrs nāca klajā ar pavisam svarīgu paziņojumu, kas tuvā nākotnē mazāk vai vairāk, bet ietekmēs visus cilvēkus.

Zināmajā televīzijas kanālā ar nosaukumu “Rīga TV24” īpašajā speciālizlaidumā premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) ļoti skaidri izteicās : “Ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā un pasaulē zaļo pase ieviešana ir teju vai neizbēgama.” Kā atklājies, tad daudzi cilvēki vēl joprojām nezina, kas tad īsti ir šīs pases un kāda tām ir nozīme, tomēr drīz vien ātri uzzinās, kas tas ir un kāda ir to nozīme.

Krišjānis Kariņš skaidri izteicās, ka Eiropā ļoti aktīvi tiek runāts par zaļās pases jautājumu un tā izveidi, kas ir ļoti svarīgs solis esošajā situācijā. Konkrētā pase saturēšot pavisam digitālu informāciju, kurā norādīts par cilvēka vakciēšanos. Līdz ar to, lai arī arī kur cilvēks ietu, viņam būs šī zaļā digitālē pase un informācija varēs tikt nolasīta vien pāris sekunžu laikā, lai saprastu situāciju par konkrēto cilvēku.

Tieši ar šāda tipa pierādījumu cilvēki varēs šķērsot savas valsts robežu, par ko pašlaik ir lielas diskusijas. Ministrs piestarpināja, ka tāda metode noteikti būs izplatīta jau jūnijā vai jūlijā. Pie tam tas esot veids, kā atvērt pakalpojumu nozari, piemēram atvērt ēdnīcas un restorānus, kur varēs sēdēt cilvēki ar zaļajām pasēm.

Beigās ministrs norādīja, ka Izraēla pašlaik esot priekšā pilnīgie visiem. Jums jābūt zaļajai pasei, lai varētu apsēsties pie restorāna galda un pasūtīt ēdienu. “Es tik tiešām domāju, ka mums visiem šāda sistēma būs neizbēgama, ne tikai Eiropā, bet arī visā pārējā pasaulē.”

Krišjānis norādīja, ka mēs, protams, tagad nevaram uzreiz šādu sistēmu pieņemt tagad un tūlīt, jo vai varad iedomāties to cilvēku neapmiernātību, kas ir pašlaik un ja vēl liksim tagad kaut kādu pasi…

Avots

 • Šomēnes liela

  0 630

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 708

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1475

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 985

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 857

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV