Kariņš šodien paziņo, kādi būs jaunie ierobežojumi un kā mainīsies mūsu dzīve turpmāk - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš šodien paziņo, kādi būs jaunie ierobežojumi un kā mainīsies mūsu dzīve turpmāk

0 comments

Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panorāma” sīkāk skaidroja jaunos un pieņemtos lēmumus, kuri daudziem var likt pamatīgi aizdomāties. Tas tāpēc, ka Valdības sēdē jau pieņēma jaunus ierobežojumus, kas daudziem diez vai patiks!

“Es dzirdēju pētījumu pagājušajā nedēļā un atklāju, ka viens no galvenajiem vīrusa izplatīšanās faktoriem ir telpas blīvums jeb telpu lielums un cilvēku skaits tajā”! Ministru prezidents paskaidroja, ka tieši tāpēc šie jaunie nosacījumi tika pieņemti skolās.

Katru nedēļu krīzes vadības komiteja uzklausīs neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestus. Pašlaik slimnīcas var paplašināt savu mērogu, pievienojot gultas Covid-19 pacientiem. Premjers norādīja, ka diemžēl tas notiks uz citu pacientu rēķina, jo visās slimnīcās ir plānveida operācijas.

Tāpat Krišjānis Kariņš norādīja: “Mums visiem jāsaprot, ka viņu resursi nav neierobežoti.” “Mēs esam nolēmuši pastiprināt ierobežojumus. Mums jāsamazina cilvēku skaits telpās, lai arī cik skumīgi tas nebūtu.”

Iepriekš veselības ministre Ilze Viņķele un premjerministrs Krišjānis Kariņš paziņoja, ka valsts ārkārtas situācija tiks pagarināta, jo slimnīcas turpina būt pārpildītas un pacientu skaits palielinās, taču situācija diemžēl nekā vēidā vēl neuzlabojas, tāpēc jāpieņem pilnīgi jauni mēri!

Ir izsludināta ārkārtas situācija, lai ierobežotu Covid-19 izplatību valstī no 9. novembra līdz 6. decembrim. Vakar valdība un Krīzes vadības komiteja rīkoja regulāru kopīgu sanāksmi, lai pārrunātu pašreizējo epidemioloģisko situāciju valstī un veiktu turpmākus ierobežojošus pasākumus.

Nra.lv ziņoja, ka Covid-19 dēļ izglītības un sporta laukumos ir noteikti stingrāki ierobežojumi, tostarp, sākot ar 30. novembri, skolēnam skolā būs jānodrošina trīs kvadrātmetri vietas, bet Skolotājiem stundas laikā jāvalkā arī maskas, otrdien valdība vienojās ar Krīzes vadības komiteju.

Īpašā sanāksmē otrdien valdība nolēma izveidot dažus apgabalus (Daugavpilī, Baldones, Krāslavas, Salacgrīvas, Aknīstes, Varakļānu, Mārupes, Mālpils, Smiltenes, Garkalnes, Limbažu un Salaspils novadā) pieņem stingrākus ierobežojumus.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 6

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3664

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3377

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5019

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4379

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV