Kariņš satricina: "Ja Situācija turpinās pasliktināties, Turpmāk no mājas varētu iziet tikai vienu reizi dienā!" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš satricina: “Ja Situācija turpinās pasliktināties, Turpmāk no mājas varētu iziet tikai vienu reizi dienā!”

0 comments

Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joprojām bija daudz neskaidrību, taču šoreiz Kariņš ir pārspējis sevi un nācis klajā ar neiedomājamu paziņojumu, kas saniknoja daudzus cilvēkus un var radīt pat sekas. Premjerministrs Krišjānis publiski mudināja visus cilvēkus, kas vecāki par 50 gadiem, īstenot obligāto vakcināciju, lai gan tas viss šobrīd ir tikai idejas līmenī un nekas oficiāli par to vēl gan nav pasludināts.

Pats Krišjānis valdības sedē gan paziņoja, ja četru nedēļu laikā netiks veikta īpaša vakcinācijas veicināšana, valstī var tik izsludināti īpaši stingri ierobežojumu. Pavļuts gan skaidroja, lai veicinātu pārklājumu vakcinācijai, cilvēkiem, kas vecāki par 50 gadiem, pretī būtu ieteicams saņemt atbilstošus pakalpojumus. Runājot par šo iniciatīvu, ministrs pauda atbalstu, kā arī piebilda, ka šobrīd mūsu instrumenti vecāka gadagājuma cilvēku un augstu riska grupu stimulēšanai ir ļoti ierobežoti.

Tāpat vienlaikus tieslietu ministrs Jānis Bordāns acīmredzami norādīja, ka viņaprāt šāda pienākuma uzlikšana ir vispār absurda, jo obligātā vakcinācija ir vairāk piemērota noteiktām tipa profesijām. “Es nesaprotu, ko šīs nozīmē – obligātā vakcinācija veciem cilvēkiem,” izteicās tieslietu ministrs.  Tāpat arī labklājības ministrs Gatis Eglītis atbalstījis Ministru Prezidenta ierosinājumu. Finanšu ministrs Jānis Reirs norādīja, ka viņaprāt Latvijai būtu jāpieliek visas pūles, lai varētu maksimāli efektīvāk vakcinēt vecos cilvēkus.

Pavisam līdzīgu viedokli pauda arī Tālis Linkaits, ka Latvijā 12 līdz 14 gadus jauniem bērniem vakcinācijas līmenis ir krietni augstāks, nekā gados veciem cilvēkiem pēc 90. Tas uzirez norāda un liecina par mūsu prioritāte. Šeit noteikti jāpievērs uzmanība, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem tiešām ir svarīgi potēties, tomēr cits jautājums ir pat to, ka daudzi dzīvo dziļos laukos un vakcīnu piegāde var sagādīt lielas problēmas. Anita Muižniece un citi kolēģi bija vienisprātis, ka obligātā vakcinācijas visiem cilvēkiem, kuri vecāki par 50 gadiem, noteikti nebūtu pareizais virziens, jo pašlaik nav pieejamas visas metodes, kā ar viņiem visiem varētu sazināties.

Iekšlietu ministre Marija Golubeva norādīja, ka VM risinājums vakcinācijas pārklājuma palielināšanai ir tik tiešām ļoti efektīvs. Viņa gan near teikt, ka tas ir absoulīti pret obligāto vakcināciju, tomēr ir ļoti svarīgi īstenot, kā arī saprast juridiskā tipa analīzi, kas īsteno visu šo pašu prasību. Cilvēktiesībā šajā ziņā ir jābūt ļoti precīzām, lai nekas netiktu pārkāpts. Atliek vien tikai gaidīt, vai Kariņa izteikumi nākotnē varētu īstenoties, taču pagaidām situācija sāk uzlaboties un atliek cerēt, ka veciem cilvēkiem nekas netiks uzspiests.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4361

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2303

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5421

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4422

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3442

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV