Kariņš paziņojis pavisam neiepriecinošus jaunumus cilvēkiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kariņš paziņojis pavisam neiepriecinošus jaunumus cilvēkiem

0 comments

Šodien valdības sēdē ministrs un premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) pieļāva pavisam būtisku iespēju neļaut vakcinētiem ārstiem doties uz darbu, lai pasargātu pacientus no Covid-19 infekcijas.

Šoreiz gan jāņem vērā tas, ka konkrēto diskusiju par šo jautājumu iesāka tieši zemkopības ministrs Kaspars Gethards, tādējādi paužot bažas par to, ka ļoti daudzi cilvēki ar Covid-19 inficējas tieši slimnīcās, kas nepavisam nav labi. Tāpat premjers pauda savu viedokli, ka tos mediķus, kuri paši izvēlas nesaņemt vakcīnu, varētu aicināt nedoties uz darbu vai pat ilgstoši liegt iespēju doties uz darbu. “Nav spiesta lieta vakcinēties, un nav arī spiesta lieta iet uz darbu,” skaidri izteicās Kariņš.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) skaidroja, ka saslimstība tieši slimnīcas stacionāros esot mazinājusies un pašlaik jau uzrāda lejupejošu tendenci. Ministrs uzsvēra, ka slimnīcas, tāpat kā daudzas citas cilvēku pulcēšanās vietas, ir augsta riska zonas, tāpēc vispirms ir jāvakcinē ārsti.

Lielākā daļa medicīnas darbinieku izmantoja šo iespēju, bet daži medicīnas darbinieki nez kāpēc atteicās no vakcinācijas. Tajā pašā laikā Pavļuts sacīja, ka starp slimnīcām pastāv atšķirības, jo personālam ir atšķirīgi testēšanas algoritmi. Ārsti, kuri nav vakcinēti, jāpārbauda biežāk nekā vakcinētie. Ventspils slimnīcā testi tiek veikti pat 3 reizes nedēļā.

Lasi vēl : Kariņš paziņo un sanikno tautu : “Valdība neplāno neko plaši Atvērt un atvieglot ierobežojumus”

Pavļuts norādīja, ka algoritms ir pretrunīgs, un Veselības ministrija risina šos jautājumus. Pēc Lieldienām plāns ievieš priekšrocības un atšķirības, kas tiks piedāvātas pilnībā vakcinētiem cilvēkiem. Tas attieksies uz sabiedrību kopumā, ne tikai ārstiem. Veselības ministrs sacīja: “Kad vakcinācija būs pabeigta, ir svarīgi saprast, kas ir drošs un ko var darīt pilnīgi vakcinēti cilvēki.” Viņš piebilda, ka valdība joprojām runās par šiem ieguvumiem.

Gerhards uzskata, ka tas ir absolūtas drošības jautājums, jo daudzos gadījumos cilvēki ar Covid-19 ir inficēti slimnīcā. Pēc viņa teiktā, šo problēmu “nevajadzētu atrisināt mierīgā laikā”, un Gerhards uzskata, ka darbinieku entuziasms nav pietiekams.

Kariņš arī piekrita, ka ir pienācis laiks valstij pastāvēt – ja vēlaties kaut ko darīt, jums jābūt vakcinētam. Ministru prezidents teica: “Ja jūs nevēlaties vakcinēties, jums jāizvēlas kaut kas cits. Tas ir skaidrs signāls visiem.”

Avots

 • Kariņš paziņo

  0 4008

  Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos ie

  View more
 • Kariņš nāk

  0 4398

  Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai a

  View more
 • "Trešais vilnis

  0 1400

  Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nem

  View more
 • Latviju satricina

  0 10195

  Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā tu

  View more
 • Ticis paziņots

  0 3361

  Visa šī kritiskā situācija slimnīcās ar koviida pacientu piepildījumu tik sasniegta ļoti āt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV